بتهوون ، توییتر بحث نژاد از آهنگساز معروف

رسانه های اجتماعی شده است بحث برای تقریبا یک روز کامل در مورد اینکه آیا یا نه آهنگساز معروف آلمانی بتهوون سیاه بود پس از 2015 مقاله ویروسی رفت دوباره.

چه خبر است ؟

  • یک مقاله از Concordian — دانشجو-اجرا روزنامه — منتشر شده در سال 2015 گفت که بتهوون ممکن است سیاه و سفید. این مقاله نشان می دهد بسیاری از پرتره های خود را ممکن است سفید برای پنهان کردن هویت واقعی خود را با توجه به انتخاب.
  • این Concordian نشان می دهد بتهوون مادر ماریا مگدلنا Keverich — به احتمال زیاد از اهالی شمال افریقا تبار از او متولد شد و در منطقه ای کنترل شده توسط مورها.
  • با توجه به ریشه است: “مور مردم تیره پوست مسلمانان که در زمان مالکیت چه شد و سپس به اسپانیا هلند حدود 700 سال و بتهوون مادر متولد شد و اقامت در مور خاک است.”
  • این Concordian همچنین نشان می دهد که بتهوون “عاشقان, دانش آموزان, معلمان انسان شناسان مورخان و نویسندگان” همه گفت که آهنگساز بود “قهوه ای رنگ” یک “تخت ضخیم بینی” و “زغال سیاه ، ایستاده بود تا در اطراف سر خود را.”
  • تحقیقات بیشتر به این موضوع نشان می دهد که “بتهوون ممکن است تحت فشار به قرار دادن پودر بر روی صورت خود را به نظر می رسد سفید به توده ها” با توجه به ریشه.

تصویر بزرگ:

نویسنده Concordian یک نقطه به نقطه می گویند ما هرگز نمی دانید ممکن است واقعی خود را در مسابقه. اما مکالمه است که ارزش داشتن:

“من هیچ بتهوون متخصص اما آوردن این موضوع مهم است. در حالی که رسیدن به پایین از حقیقت در مورد بتهوون مسابقه تغییر خواهد کرد هیچ چیزی در مورد با کیفیت عالی از موسیقی خود را از آن باز خواهد شد تا گفت و گو در مورد عظیم اثرات اروپایی استعمار است که ترویج نژاد پرستی هنوز هم امروز.

“این مهم است گفتگو به ویژه هنگامی که شما در نظر گرفتن عدم نژادی قومی نابغه در واقع منسوب به قومی نژادها. از آن زمان ما به اعتباری که در آن اعتباری بود که با توجه و توجه که در آن باید هدایت شود. مردم سفید شده اند خمیدگی مرحله (هر دو ظاهرا و به معنای واقعی کلمه) برای بیش از حد طولانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de