شد Palpatine یک کلون? شاید نه

“جنگ ستارگان” بازیگر Ian McDiarmid به تازگی نشان داد در یک مصاحبه جدید که امپراتور Palpatine ممکن است یک کلون در “Star Wars: The Rise of اسکای واکر” — حداقل نه به طور کامل.

چه خبر است ؟

  • با توجه به گزارش در اوایل این هفته جدید “ظهور اسکای واکر” novelization نشان داد که امپراتور Palpatine که به نظر می رسید برای بازگشت از مرده بود و در واقع یک کلون و نه یک بدن زنده.
  • اما McDiarmid گفت: در Comic Con بروکسل بود که یک خط در اصل “ظهور اسکای واکر” که در توضیح وضعیت کمی بیشتر معکوس گزارش شده است.
  • McDiarmid گفت: “البته وجود دارد تمام انواع از توضیحات برای چرا من ممکن است بازگشت. من فکر می کنم من می توانم فاش کردن چیزی. در یک نقطه, اسکریپت تا به حال در خط اول که با آدم (راننده) که در آن او می گوید: “شما یک کلون” و به من گفت که اصلی اسکریپت است که دیگر در میان ما بیش از یک کلون کمتر از یک مرد که به نظر می رسید به من به طور خلاصه آن را تا آنجا که ما می دانستند که دوربین در حال حاضر snaked گذشته کلون مخزن که در آن وجود دارد نسخه های مختلف از Snoke که شما احتمالا متوجه شده است.”

چه ‘ظهور اسکای واکر’ رمان می گویند ؟

“همه ویال بودند خالی مایع صرفه جویی یکی بود که تقریبا تخلیه شده است. Kylo peered نزدیک تر است. او می خواهم دیده می شود این دستگاه قبل از بیش از حد زمانی که او می خواهم مطالعه جنگ های کلون به عنوان یک پسر. مایع را به جریان زندگی کابوس قبل از اینکه او به مبارزه با یک نبرد از دست دادن برای حفظ امپراتور متعفن گوشت.

“چه می تواند شما را به من؟” Kylo پرسید. امپراتور Palpatine زندگی می کردند و پس از یک مد و Kylo می تواند احساس در بسیار از استخوان که کلون بدن پناه امپراتور واقعی روح است. آن را ناقص رگ هر چند قادر به خود را شامل قدرت بسیار زیاد. آن را نمی تواند بسیار طولانی تر آخرین.”

بنابراین معامله چیست ؟

  • به نظر می رسد مانند فیلم نویسندگان و تولید کنندگان نیست دقیقا در همان صفحه و یا حداقل وجود دارد چند ایده در مورد آنچه اتفاق افتاده با Palpatine. در پایان روز هیچ یک از این بود که نشان داد در فیلم واقعی است که به معنی وجود دارد احتمالا میلیون ها نفر از طرفداران که هنوز گیج بیش از آنچه که اتفاق افتاده است به Palpatine.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>