Feb. 19 (UPI) — واشینگتن ردسکینز اعمال 2020 گزینه تیم در کهنه در حال اجرا پشت Adrian Peterson قرارداد, این تیم چهارشنبه اعلام کرد.

“آدریان پترسون مظهر آنچه در آن به معنی یک حرفه ای در این لیگ” Redskins سر مربی ران ریورا در بیانیه ای گفت. “آدریان رهبری و شور و شوق نسبت به بازی فوتبال در تنظیم خواهد شد یک مثال از آنچه که انتظار می رود از بازیکنان در این برنامه در حال حرکت رو به جلو است.”

پترسون امضا دو سال قرارداد با این باشگاه گزینه آخر فصل. با توجه به Spotrac او را در کسب حقوق و دستمزد پایه $2.25 میلیون در فصل آینده با یک فهرست جایزه $109,375. او حامل یک 3.1 میلیون دلار کلاه رسید.

ردسکینز قبلا ابلاغ به پترسون که حق رای دادن در نظر گرفته شده را انتخاب کنید تا گزینه با توجه به ESPN. واشنگتن نمی باید آن را رسمی تا بعد از 22 روز قبل از شروع لیگ جدید در مارس 18.

“رفتن به این فصل وجود دارد خیلی بیشتر از من می توانید انجام دهید و چگونه من می تواند کمک به این تیم” پترسون ESPN گفت: در روز چهارشنبه. “ذهنیت من این است که نشان دادن Adrian Peterson و نه فقط چشمک می زند, واقعا, نشان, ‘وای این گربه در یک سطح کاملا متفاوت.'”

پترسون به نظر می رسد در 31 خارج از امکان 32 بازی پس از پیوستن به ردسکینز در سال 2018 است. او ثبت 898 عجله متری و پنج touchdowns در 211 حمل در فصل گذشته.

در طول سال 2018 کمپین پترسون با عجله برای 1,042 متری و هفت نمرات.

پترسون, 34, رتبه پنجم در NFL تاریخ با 14,216 عجله متری. او چهارم در عجله touchdowns با 111. او نیاز 1,054 عجله متری به حرکت گذشته بری سندرز برای ردیف 4 در تمام زمان لیست و مسیرهای مارکوس آلن 12 عجله touchdowns برای شماره 3 نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im