Washington Redskins’ اقلیت صاحبان مایل به فروش سهام در تیم

5 جولای (فردا) — سه اقلیت صاحبان ردسکینز واشنگتن در حال تلاش برای فروش سهام خود را در حق رای دادن چرا که آنها “نه شاد بودن یک شریک” با اکثریت صاحب دن اسنایدر.

لیگ منابع گفته واشنگتن پست و نرم افزار بحث فوتبال در روز یکشنبه است که تجار و بازرگانان Frederick Smith, Robert Rothman و دوایت Schar — که ترکیب خود را به حدود 40 درصد از ردسکینز — استخدام بانکی شرکت به انجام یک جستجو برای خریداران ممکن است.

تبلیغات

سه نفر از اسمیت Rothman و Schar خریداری شده سهام خود را در سال 2003. آنها تنها اعضای Redskins’ مالکیت گروه در خارج از اسنایدر و خانواده اش.

خبر می آید که این سازمان به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد برای تغییر نام مستعار خود را. ردسکینز انتظار می رود به سوئیچ را پس از حق رای جمعه اعلام کرد که آن را “تحت یک بررسی دقیق” از آن نام تیم است که مورد افزایش موشکافی در میان ناآرامی های اجتماعی در سراسر کشور است.

“این فرایند اجازه می دهد تا تیم را به حساب نه تنها افتخار سنت و تاریخ حق رای دادن اما همچنین ورودی از ما فارغ التحصیلان سازمان حامیان مالی لیگ فوتبال ملی و محلی جامعه آن مفتخر است به نمایندگی از روشن و خاموش کردن زمینه” اسنایدر در بیانیه ای گفت جمعه.

NFL کمیسر راجر Goodell در بیانیه ای گفت جمعه که لیگ تا به حال “بحث های مداوم” با اسنایدر و “حمایت از این گام مهم است.”

Redskins سر مربی ران ریورا گفت: او شده است به طور فعال کار با اسنایدر در یک تیم جدید نام بیش از چند هفته گذشته.

در روز پنج شنبه, فدرال اکسپرس — که دارای حقوق نامگذاری به ردسکینز’ ورزشگاه بود-پرسید: این تیم نام خود را به تغییر. اسمیت است که رئیس و مدیرعامل و رئیس جمهور از فدرال اکسپرس — یکی از تیم بزرگترین حامیان مالی.

همچنین روز شنبه نایک به نظر می رسد حذف تمام Redskins دنده از آن فروشگاه آنلاین و پپسی بود و بنا به گزارش ها تحت فشار شدید آن حمایت با حق رای دادن تا یک نام تغییر رخ می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>