Washington Redskins’ ران ریورا کار با تیم صاحب جدید مستعار

5 جولای (فردا) — Washington Redskins سر مربی ران ریورا گفت: او کار کرده است با صاحب دن اسنایدر در یک تیم جدید نام بیش از چند هفته گذشته.

ریورا گفت: واشنگتن پست است که او امیدوار است که “ردسکینز” نام می تواند تغییر در زمان 2020 فصل است.

تبلیغات

“اگر ما آن را انجام داده در آن زمان برای فصل آن بسیار عالی خواهد” ریورا به این روزنامه گفت شنبه. “ما با یک زن و شوهر از نام — دو نفر از آنها را واقعا دوست دارم.”

سابق Carolina Panthers سر مربی بود که استخدام Redskins در ماه ژانویه گفت: این مهم است که یک تیم جدید به نام احترام به سنت های بومی آمریکا و فرهنگ, در حالی که همچنین ادای احترام به نظامی است.

ریورا — که از مکزیک و پورتوریکو فرود است و تنها زمان هیسپانیک سر مربی در NFL — پسر یک افسر ارتش.

“ما می خواهیم به انجام این کار در راه مثبت” ریورا گفت.

ردسکینز در حال انتظار برای تغییر نام مستعار خود را پس از حق رای جمعه اعلام کرد که آن را “تحت یک بررسی دقیق” از نام تیم. نام این افزایش موشکافی در میان ناآرامی های اجتماعی در سراسر کشور پس از کشته شدن جورج فلوید در مینه سوتا در پایان ممکن است.

“این فرایند اجازه می دهد تا تیم را به حساب نه تنها افتخار سنت و تاریخ حق رای دادن اما همچنین ورودی از ما فارغ التحصیلان سازمان حامیان مالی لیگ فوتبال ملی و محلی جامعه آن مفتخر است به نمایندگی از روشن و خاموش کردن زمینه” اسنایدر در بیانیه ای گفت جمعه.

NFL کمیسر راجر Goodell در بیانیه ای گفت جمعه که لیگ تا به حال “بحث های مداوم” با اسنایدر و “حمایت از این گام مهم است.”

در روز پنج شنبه, فدرال اکسپرس — که دارای حقوق نامگذاری به ردسکینز’ ورزشگاه بود-پرسید: این تیم نام خود را به تغییر. فردریک اسمیت رئیس هیئت مدیره مدیر عامل و رئیس جمهور از فدرال اکسپرس پارسیان دارای سهم اقلیت در این تیم است.

همچنین روز شنبه نایک به نظر می رسد حذف تمام Redskins دنده از آن فروشگاه آنلاین و پپسی بود و بنا به گزارش ها تحت فشار شدید آن حمایت با حق رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>