دیده بان: 21 ساله مترو خواننده تاج ‘American Idol’ برنده … از راه دور

شیرینی نمی باران بر سامانتا دیاز زمانی که “بت آمریکایی” تاج او برنده پنج شنبه شب.

در عوض 21 ساله مترو خواننده از هارلم ایستاده بود و به تنهایی در یک اجاره لس آنجلس آپارتمان زمانی که میزبان Ryan Seacrest بود که میزبانی از خانه خود را, تاج او برنده آخرین فصل از “بت آمریکایی.”

یکشنبه شب بود اولین بار در تاریخ نشان می دهد که یک برنده شد که تاج از راه دور.

زمانی که رمان coronavirus در ابتدا به حالت تعلیق نشان می دهد تولید در ماه مارس دیاز — که می رود به نام مرحله فقط سام تصمیم به اقامت در کالیفرنیا به جای بازگشت به مادربزرگش او را در شهر نیویورک با توجه به بیلبورد.

نشان می دهد در نهایت تصمیم به ادامه با زندگی می کنند را نشان می دهد — اما نه بدون برخی از تنظیمات اصلی است. قالب جدید شامل شرکت کنندگان انجام از راه دور از خانه های خود و تمام خدمه کار از راه دور Deseret News گزارش شده است.

اما هنوز هم نیاز به یک زنده اعلام نشان می دهد برنده در لحظات پایانی.

“این رفتن به جالب” showrunner تریش Kinane گفت واشنگتن پست. “بیایید امیدوار باشیم که اینترنت خدایان با ما هستند.”

هیچ کس وجود دارد به آغوش فقط سام وقتی که Seacrest اعلام کرد او برنده است. اما این خواننده که مشخصه شوکه پیروزی و بارها و بارها فریاد “چی؟!” بود محکم اپل نشان داد که مادر بزرگ او رقص و جشن در چت تصویری.

با توجه به بیلبورد خواننده برگزار شد تا اپل و گفت: “من به رویاهای به حقیقت می پیوندند. مادر بزرگ من خوب است. از شما بسیار سپاسگزارم امریکا!”

فقط سام عاطفی استماع “بت آمریکایی” که پخش در ماه فوریه بیش از 3 میلیون بازدید.

“من احساس می کنم این فرصت آن را به تغییر زندگی من” این خواننده در ابتدا گفت: قبل از او استماع است. “من قصد دارم به آواز خواندن مانند من هرگز سنگ قبل از.”

با وجود محبوبیت خود را در نشان می دهد فقط سام پیروزی تعجب آور بود نتیجه به عنوان 22 ساله نپال-خواننده آمریکایی آرتور کان شد نشان می دهد حزب سوسیالیست با توجه به واشنگتن پست.

در این پست نیز گزارش داد که آخر به پایان رسید و در “خفیف هرج و مرج” به عنوان Seacrest نگاه خیره اعلام برنده.

و فقط به عنوان سام جشن, عکس از قضات نشان داد لیونل ریچی دادن تشویق ایستاده; کتی پری خنده او به عنوان او قطع میکروفون بسته; و Luke Bryan به آرامی کف زدن در حالی که به دنبال صفحه نمایش خاموش واشنگتن پست گزارش داد.

“بت آمریکایی” باز خواهد گشت برای فصل چهارم در ABC با توجه به بیلبورد. برتر تاریخ نشده است را اعلام کرد و معلوم نیست که اگر نشان خواهد صبر کنید تا امتحانات ابتدائی را می توان در شخص و یا در ادامه به فیلم از راه دور با توجه به سرگرمی های هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de