تماشا کنید: آلاباما, مربی تیم فوتبال, نیک سابان scolds فیل طلسم در COVID-19 PSA

22 مه (بی بی سی) — آلاباما, کالج, مربی تیم فوتبال, نیک سابان به تازگی در زمان این تیم فیل طلسم بزرگ آل برای کار در اطلاعیه خدمات عمومی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس احتیاطی.

زرشکی جزر و مد ارسال شده پیام روز شنبه در رسانه های اجتماعی. در این ویدئو نیز برجسته جف Allen, آلاباما کاردانی ورزشی, مدیر ورزشی, پزشکی و سر مربی ورزشی.

این ویدئو آغاز شد و با سابان و آلن راه رفتن را از یک درگاه در یکی از آلاباما امکانات فوتبال. ماسک-پوشیدن دو پس از آن اجرا می شود به آل بزرگ که نبود پوشیدن ماسک بر تنه خود را.

“هی بزرگ Al. شما نیاز به ماندن شش پا را از من دور” سابان گفت. “و من به شما گفت که شما را مجبور به پوشیدن ماسک هنگامی که شما در این ساختمان؟”

آلن سپس در زمان از یک نوار اندازه گیری را به علامت خاموش شش پا از فاصله بین خود و فیل طلسم.

“همه ما می خواهیم مطمئن شوید که ما فوتبال بازی پاییز امسال” سابان گفت. “را که اتفاق می افتد ما باید مطمئن شوید که ما در خانه بماند اگر ما علائم شستن دست ما اغلب و به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. لطفا با پوشیدن ماسک در هر زمان شما در اطراف افراد دیگر است.”

سابان نیز به نظر می رسد در اطلاعیه خدمات عمومی در ماه مارس است. او از مردم خواست در خانه بمانند و اطاعت اجتماعی فاصله دستورالعمل و تشکر متخصصان پزشکی که در 90-دوم پیام.

آلاباما مدیر ورزشی گرگ بایرن گفت: در اوایل ممکن است که او تا به صحبت با دیگر مدیران ورزشی در مورد امکان طرفداران پوشیدن ماسک اگر جمعیت مجاز در بازی های فوتبال کالج در سال 2020 است. آلاباما هنوز نشده مجاز دانشجویان به بازگشت به دانشگاه اما سابان و یک گروه کوچک از کارکنان بازگشت به کار در آلاباما امکانات ورزشی.

NCAA چهارشنبه اعلام کرد که داوطلبانه فعالیت های بازیکن می تواند از سر ژوئن 1. آلاباما اولین بازی فوتبال است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 5 برابر USC. بایرن و USC مدیر ورزشی مایک Bohn هم گفت مدارس طرح در نگه داشتن بازی در برنامه های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de