تماشا کنید: کهربا مواجه جسیکا در “عشق کور است’ مراسم

4 مارس (فردا) — Netflix است که ارائه یک نگاه اجمالی از عشق کور است , reunion.

جریان خدمات مشترک یک تیزر برای قسمت سهشنبه نشان می دهد که کهربا پیک تماس جسیکا برای چاق شدن رفتار او نسبت به مت بارنت.

بارنت به حال تاریخ با هر دو پایک و چاق شدن در طول زمان خود را در عشق کور است. او در نهایت مشغول شدم و ازدواج Pike, چاق شدن در حالی که مشغول بود به علامت Cuevas اما نمی رفتن را از طریق عروسی.

در مراسم, تیزر, پایک مواجه چاق شدن برای “پرتاب” خودش در بارنت در طول متبوع خود درگیری. پیک گفت: او در ابتدا مواجه بارنت اما “اعتماد” است که او دیگر علاقه مند به چاق شدن.

“تا آنجا که به من مربوط می شود که هیچ چیزی پس از این واقعیت است. پس به دیدن او پرتاب خود در او در مکزیک است ؟ [Expletive] شما sheisty. شما خیلی جعلی. در آینده به صورت من مانند ما سرد است ؟ شما خیلی جعلی” پایک گفت چاق شدن.

پیک گفت: او معتقد چاق شدن “بسیار” ریاکارانه فرد است.

“من امیدوارم که از دیدن این کار شما رشد می کنند از آن است که آنچه جهان نیاز است [a] زنی که می رود پشت مردم را مانند که” پایک اضافه شده است. “شما مشغول شد به مرد دیگری به شما منجر شد ،

پیک گفت: در مصاحبه با مردم شنبه منتشر شده است که او و بارنت هنوز هم مبارک و “زیبا ناخالص.” امیدوارم که این زوج به یک دوم عروسی که در آن آنها می توانند جشن با خانواده و دوستان است.

“من دوست دارم به انجام یکی دیگر از عروسی” پایک گفت. “وجود دارد هیچ عجله کردن در آن. ما در حال حاضر ازدواج کرده اما در برخی از نقطه.”

عشق کور است برای اولین بار در ماه فوریه است. مراسم شروع می شود جریان پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>