تماشا کنید: BTS می گوید آن را ‘افتخار’ به طرفداران در سراسر جهان بر روی “نمایش امشب’

Feb. 25 (UPI) — BTS در زمان بیش The Tonight Show Starring Jimmy Fallon به بحث در مورد حرفه خود را به سوالات از طرفداران و خود را به انجام آهنگ جدید “،”

فالون در مصاحبه کره جنوبی گروه پسر در مترو شهر نیویورک درخواست از آنها که چگونه آن را احساس به طرفداران در ایالات متحده و فراتر از آن است که می تواند آواز خواندن اشعار خود را.

“این واقعا به معنای زیادی به ما. این افراد صحبت می کنند زبان های مختلف از کشورهای مختلف, مختلف اقوام است. این یک افتخار است که همه آنها از گوش دادن به و لذت بردن از آهنگ ها. و من فکر می کنم که چه درایوهای ما برای ادامه به انجام” J-Hope گفت.

فالون پرسید که چرا آنها فکر می کنم طرفداران را به خود جلب موسیقی خود را و Suga پاسخ داد: “من فکر می کنم ما بزرگترین هنر این است که ما پیام است که مردم در نوجوانی و بیست سالگی و سی سالگی می تواند همه را به ارتباط و به راحتی از طریق موسیقی ما است.”

در حالی که پاسخ دادن به سوالات طرفداران, از, توییتر, RM گفت که او می خواست به دیدار WWE ستاره و بازیگر جان سینا که یکی از طرفداران بزرگ از این گروه است.

“ما همیشه به تماشای WWE مانند زمانی که ما شما می دانید مانند 13, 15,” RM گفت: قبل از BTS آغاز شده هماهنگ سینا WWE ورودی موسیقی با هم.

BTS انجام شده “روی” در شهر نیویورک ترمینال گراند سنترال که خالی بود به غیر از یک گروه بزرگی از پشتیبان رقصنده و یک درام خط.

“در” به نظر می رسد در BTS’ به تازگی منتشر شده آلبوم نقشه از روح: 7.

فالون همچنین به چالش کشیده BTS به مجموعه ای از بازی های رقابتی شناخته شده به عنوان مترو بازی های المپیک.

اواخر شب میزبان به ارمغان آورد BTS به کاتز را دلی سعی کنید در رستوران معروف pastrami ساندویچ و ساندویچ-آموزش ساخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>