تماشا کنید: David Benioff همسر, Amanda Peet وزن در ‘Game of Thrones’ آخر

25 ژوئن (فردا) — Amanda Peet از بازی تاج و تخت co-creator David Benioff, می گوید او می ایستد و این است آخر.

این زن 48 ساله بازیگر وزن در نشان می دهد پلاریزه قسمت آخر در چهار قسمت از تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند.

تبلیغات

WWHL میزبانی Andy Cohen خواسته Peet به نظر او در بازی تاج و تخت آخر بود که با انتقاد بسیاری از طرفداران. Peet تردید قبل از پاسخ دادن و گفت Benioff بود “حق وجود” با او در اتاق است.

“من تا به حال آن را بخوانید و من آن را دوست داشتم وقتی که من آن را بخوانید و من همچنان ایستاده آن را” بازیگر گفت. “من فقط احساس می کنم مثل برخی از مردم نمی خواهید برای خداحافظی. من نمی دانم.”

“شاید من فقط بیش از حد نزدیک به آن, اما من درک نمی, مقاومت,” او اضافه شده است. “به خاطر خدا مردم را تلویزیون نشان می دهد.”

بازی تاج و تختبر اساس George R. R. Martin ترانه ای از یخ و آتش سری کتاب به پایان رسید و در مارس 2019 پس از هشت فصل HBO. سری co-creator D. B. Weiss دفاع آخر زیر Game of Thrones‘ برنده شدن در ساعات پر بیننده Emmys در ماه سپتامبر.

“این واقعا برای ما تصمیم می گیرید چه چیزی مردم در مورد آن احساس. ما امیدواریم که که آنها به تماشای آن و مانند آن در آینده است. هیچ راهی برای گفتن,” او گفت:.

مارتین به روز رسانی در بادهای زمستانششم کتاب خود را به ترانه ای از یخ و آتش سری این هفته است. نویسنده گفت که او امیدوار است تا رمان کامل شده در سال 2021.

در WWHL, Peet همچنین در مورد تجربه خود را به عنوان یک بازیگر مهمان در Seinfeld. پیت گفت که او “خیلی می ترسم” و “پس مرعوب” جری Seinfeld که او می تواند “به سختی صحبت می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de