تماشا کنید: معاونان امداد و نجات شیر دریایی که سرگردان مایل دور از آب

در صبح روز یکشنبه مقامات در Cowlitz شهرستان کلانتر دفتر در واشنگتن ارسال شده در Facebook به اشتراک گذاری است که یکی از افسران خود را گروهبان کوری Huffine حال اجرا را به یک “غیر منتظره جاده خطر” در حالی که مشغول به کار در قلعه سنگ, واشنگتن, گزارش سی ان ان.

این عکس نشان می دهد Huffine نما با یک شیر دریایی که تا به حال ساخته شده راه خود را به جنگل های دور از خانه اش در آب است.

600 – 700 پوند شیر دریایی بود که برای اولین بار کشف در 8 p. m. روز شنبه, فوریه. 22 gray industries گزارش. او بود و نه تهاجمی به عنوان دیده می شود در زیر فیلم به دست آمده از اداره پلیس اما در نهایت — با کمک از واشنگتن گروه از ماهی ها و حیات وحش — او در جمع به یک جعبه و حمل و نقل به رودخانه کلمبیا.

در یک پست در Cowlitz شهرستان کلانتر, Facebook صفحه: دیروز آنها خود را به اشتراک گذاشته باور است که شیر دریایی تا به حال به طور تصادفی سفر از Cowlitz رودخانه به Delameter نهر و بدست از دست داد.

پیدا کردن شیر دریایی در Cowlitz رودخانه نیست دقیقا نادر به عنوان رودخانه به گداخته شدن یک ماهی که در دریای شیرها تا حد زیادی لذت بردن از بکی بنت از واشنگتن گروه از ماهی ها و حیات وحش گفت: WLBT اما او گفت این خاص دریای شیر سرگردان بود بسیار دورتر از حد نرمال است.

سی ان ان گزارش می دهد که شیر دریایی مورد بررسی قرار گرفت قبل از انتشار و شد در سلامت خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>