تماشا کنید: پرواز کبوتر دوست توله سگ است که نمی تواند راه رفتن در ایالت نیویورک نجات

Feb. 19 (UPI) — نیویورک دولت گروه نجات حیوانات گفت: کمک های مالی شده اند و جاری شدن سیل در با تشکر از عکس ها و ویدئوها از بعید دوستی بین یک کبوتر که نمی تواند پرواز و یک توله سگ تزئینی که نمی تواند راه برود.

سو راجرز بنیانگذار دانشگاه غیر انتفاعی بر اساس گروه نجات حیوانات Mia بنیاد گفت: او در هرمان کبوتر کمی بیش از یک سال پیش بود که قادر به حرکت در یک نمایندگی خودرو پارکینگ.

دیگر گروه های نجات گفت راجرز که هرمان توانایی به پرواز نمی تواند ترمیم شود و او را معدوم شود بنابراین او تصمیم به نگه داشتن او را به عنوان حیوان خانگی خود را.

کبوتر رفت و ویروسی در این ماه زمانی که راجرز به اشتراک گذاشته شده عکس ها و ویدئوها از هرمان پیوند با گروه نجات آخرین ورود یک توله سگ تزئینی به نام کمی Lundy. Lundy قادر به راه رفتن به علت مشکلات با پاهای عقبی خود را که راجرز مظنون هستند ناشی از نخاع موضوع است.

راجرز گفت: هرمان قرار داده شده در نزدیکی Lundy بنابراین او می تواند نگه داشتن چشم در پرنده در حالی که مراقبت از سگ و حیوانات دو شگفت زده کرد او بلافاصله snuggling ،

“آنها فقط نگاه واقعا زیبا با هم بنابراین من در زمان برخی از تصاویر و ارسال آنها را به Facebook و صبح روز بعد آن را دیوانه” راجرز گفت WHEC-تلویزیون.

او گفت که این عکس ها منجر به هجوم کمکهای مالی با مجموع بیش از $6000 است. او پس از ارسال عکس های بیشتر و فیلم ها از ادامه دوستی بین دو حیوانات.

“من فکر می کنم جهان نیاز به داستان خوب و هنگامی که شما به دو گونه است که اساسا سقوط در عشق با آن می توانید تنها با لمس قلب” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر