تماشا کنید: شهروند جهانی میزبان یک جهان: با هم در خانه’ ویژه برای حمایت از چه کسی COVID-19 پاسخ

ضد فقر جنبش شهروند جهانی در روز شنبه برگزار می شود “یک جهان: با هم در خانه” در سطح جهان livestreamed و تلویزیونی ویژه به جشن بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از coronavirus همه گیر و پشتیبانی COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق سازمان بهداشت جهانی است.

مجازی کنسرت اعلام کرد در مارس 6, بود سرپرستی با همکاری لیدی گاگا و ده ها تن از برجسته معروف هنرمندان و گروههای موسیقی از سراسر جهان از جمله رولینگ استونز, پل مک کارتنی, Stevie Wonder, التون جان تیلور سویفت, Billie Eilish, Lizzo, Céline Dion, Alicia Keys, جنیفر لوپز, Camila Cabello, John Legend, LL Cool J, سام اسمیت و Shawn Mendes.

“این بسیار مهم است به فکر می کنم در سطح جهان و حمایت از سازمان بهداشت جهانی برای جلوگیری از شیوع بیماری و جلوگیری از شیوع آینده” لیدی گاگا گفت: در اوایل این ماه. “ما می خواهم به برجسته گرانش این تاریخی بی سابقه ای و فرهنگی جنبش است.”

این رویداد به میزبانی اواخر شب تلویزیون, آیکون, Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, و, Stephen Colbert, و همچنین به عنوان دوستان از خیابان کنجد. مشاهیر دیگر—مانند Amy Poehler, Awkwafina, Ellen DeGeneres, Idris Elba, کری واشنگتن و Matthew McConaughey—نیز شرکت کردند. ویژه آغاز شد با جهانی livestream در 2 ساعت و پس از دو ساعت پخش تلویزیونی در 8 pm ET.

شهروند جهانی هم قرار دادن یک صفحه منابع جزئیات چگونه به ویژه برای بینندگان در سراسر آفریقا و آسیا و استرالیا و اروپا و شمال امریکا و جنوب امریکا است. آمازون نخست, Apple, Facebook Hulu, Instagram, حرکت یا کشش ناگهانی, توییتر, یوتیوب و دیگر سیستم عامل میزبانی جریان در دسترس در سراسر جهان.

به عنوان سنگ نورد گزارش روز شنبه:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

یک جهان ویژه است که یک spin-off از انواع از “با هم در خانه’ سری شهروند جهانی شده است در حال اجرا آنلاین برای چند هفته گذشته. مبارزات انتخاباتی مطرح شده برای حمایت از تلاش های امدادی با در خانه کنسرت از هنرمندان مانند افسانه مارتین, Niall Horan, Charlie Puth و رایج است. تا کنون شهروند جهانی را مطرح کرده است بیش از $30 میلیون دلار برای کسی که coronavirus پاسخ تلاش.

“به ما افتخار و حمایت از تلاش های قهرمانانه از سلامت جامعه کارگران” یک جهان با هم در خانه ” با هدف خدمت به عنوان یک منبع از وحدت و تشویق در مبارزه جهانی برای پایان دادن به COVID-19,” شهروند جهانی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت هیو ایوانز گفت: در اوایل ماه آوریل. “از طریق موسیقی, سرگرمی و, تاثیر جهانی زنده-بازیگران را جشن می گیرند کسانی که در معرض خطر سلامت خود را برای حفاظت از هر کس دیگری است.”

اولین از نوع خود COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق که توسط U. N. بنیاد و سوئیس انسان دوستی بنیاد راه اندازی شد در ماه مارس ، با توجه به بیانیه ای مشترک سرمایه گذاری می رود نسبت به فعال کردن “همه کشورها—به خصوص کسانی که بیشترین آسیب پذیر و در معرض خطر و با ضعیف ترین سیستم های سلامت—برای آماده سازی و پاسخ به COVID-19 بحران از جمله سرعت تشخیص موارد توقف انتقال ویروس و مراقبت از آن متاثر می شود.”

روز سه شنبه در آنچه منتقدان را محکوم کرد به عنوان یک “هولناک خیانت جهانی همبستگی” و “جنایت علیه بشریت” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او متوقف ایالات متحده کمک های مالی برای کسانی که به مدت 60 تا 90 روز در حالی که خود دولت بررسی های سازمان بین المللی پاسخ به COVID-19 بحران است.

“سازمان جهانی بهداشت متعهد به شکست این بیماری همه گیر کوروناویروس با علوم و بهداشت عمومی اقدامات و حمایت از سلامت کارگران که در خط مقدم از پاسخ” چه کسی مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در بیانیه ای در مورد شهروند جهانی کنسرت.

“ما ممکن است به از هم جدا جسمی اما ما هنوز هم می تواند گرد هم می آیند تقریبا برای لذت بردن از موسیقی بزرگ” اضافه شده که رئیس. “”یک جهان با هم در خانه” کنسرت نشان دهنده قدرتمند و همبستگی در برابر یک تهدید مشترک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im