تماشا کنید: هیلاری کلینتون را انکار می کند و دشمنی با Barbra Streisand در ‘WWHL’

6 مارس (فردا) — هیلاری کلینتون می گوید او نمی اختلافات با خواننده Barbra Streisand.

سابق بانوی اول 72 تایید یا رد شایعات از جمله او ادعا کینه علیه Streisand, 77 طی روز پنج شنبه در این قسمت از تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند.

کلینتون گفته است که “اصلا” درست است که او یک “رابطه سنگی” با Streisand او دوست دیرین و حامی.

“ما دوستان خوب,” او گفت: از Streisand.

شایعات گزارش شده بود در سال 2017 که Streisand به دنبال به عقب بر گردیم در کلینتون “زینت های خوب” در میان دشمنی. Streisand ستایش کلینتون در مصاحبه ای با تنوع در سال 2018 در حالی که بحث در مورد انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“من واقعا معتقدم که او برنده انتخابات” Streisand گفت: انتخابات ریاست جمهوری بین کلینتون و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او نیاز به رئیس جمهور ایالات متحده” خواننده اضافه شده است. “آنچه که انجام داده اند برای زنان آنها را تا افتخار و تمام کسانی که دختران کوچک را که به فکر” من می تواند هر چیزی که من می خواهم به حتی رئیس جمهور ایالات متحده است.’ من فقط دل شکسته. من خیلی ویران کرد برای یک مدت زمان طولانی است.”

در WWHLکلینتون نیز رد کرده است که او یک بار یک سیگار روشن در کاخ سفید به شکنجه شوهرش رئیس جمهور بیل کلینتون است حساسیت به دود.

“نه این درست نیست” کلینتون گفت. “من به بسیاری از مشکل هر چند به دلیل من ساخته شده کاخ سفید بدون سیگار منطقه. و بنابراین بسیاری از رهبران تا به حال برای رفتن به خارج به دود و چالش برانگیز است.”

در ضمن کلینتون را تکذیب کرد تا کنون پرتاب یک لامپ کتاب یا کتاب مقدس در بیل کلینتون ،

“نه. نه این که من در مورد آن فکر نکرده. اما من هرگز آن را انجام داده اند” او گفت:.

در WWHL پس از نشان می دهد کلینتون مشترک او چگونه معاملات با انتقادهای تند. کلینتون گفت او آموخته “به نقد جدی اما نه شخصا.”

هیلاری دریک فیلم مستند جدید در مورد کلینتون برای اولین بار روز شنبه در Hulu. کلینتون گفت: در این Ellen DeGeneres Show در ماه فوریه که reliving Monica Lewinsky رسوایی جنسی برای سری بود تخلیه تجربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im