تماشا کنید: هدی قطب نما در به تعویق انداختن عروسی به جوئل Schiffman

18 ژوئن (فردا) — هدی قطب نما می گوید: او “bummed” در مورد به تعویق انداختن عروسی خود را.

55 ساله و شخصیت تلویزیونی ظاهر شد و با او امروز شرکت میزبان ساوانا اکلاهما در پنج قسمت از این Ellen DeGeneres, جایی که او به یک به روز رسانی در عروسی خود را به نامزد Joel Schiffman.

تبلیغات

قطب نما گفت: به Schiffman به احتمال زیاد خواهد شد به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این یک مقصد عروسی که به معنی افرادی که در هواپیما” قطب نما گفت. “ما نوع برگزاری را برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد اما مقصد ما بودند رفتن به تبدیل به یکی از نقاط داغ.”

قطب نما گفت که او و Schiffman برنامه ریزی برای ازدواج در مورد علاقه خود را به مقصد.

“آن را مانند به نظر می رسد ممکن است برای به تعویق انداختن,” ستاره گفت. “ما نوع bummed مورد که چون محل ما بود و ما در محل های مورد علاقه بر روی زمین است. ما آن را دوست دارم وجود دارد.

“من می دانم که ما باید بگو: چه کسی مراقبت کنید ؟ مهم نیست’ اما ما منتظر یک زمان طولانی بنابراین من مطمئن امیدواریم که ما را وادار به آن را داشته باشد,” او اضافه شده است. “من نمی دانم که, اما آن را قطعا خواهد شد به تعویق افتاد.”

قطب نما و Schiffman رو درگیر در مکزیک در ماه نوامبر. زن و شوهر باید دو دختر, هیلی, شادی, 3, و, امید, کاترین 14 ماه.

در الن, قطب نما و اکلاهما همچنین در مورد همکاری خود را در امروز و چه بحران بهداشت و درمان تایید کرده است آنها مناسب. قطب نما نامگذاری شد اکلاهما جدید co-لنگر در سال 2018 زیر Matt Lauer را اخراج.

“ما از دست هر یک از دیگر بسیار است که ما در واقع تماس در طول تبلیغات و بحث و پس از آن ما متن را از طریق تمام نشان می دهد” اکلاهما گفت. “من و هدی ما بازی مناسب برای هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de