تماشا کنید: عسل نشت از طریق دیوار هشدار پنسیلوانیا زن و شوهر به زنبور عسل هجوم

جولای 14 (UPI) — پنسیلوانیا خانواده که مرموز ماده چسبنده چکیدن از دیوار خود را کشف مایع ضخیم بود عسل و دیوار پر از زنبور عسل.

Andrea Isabell گفت که او و همسرش برای اولین بار متوجه لکه های تیره بر روی دیوار خود را پرکسی Bucks County, خانه پس از طوفان گرمسیری پری از منطقه عبور جمعه.

تبلیغات

Isabell گفت: آنها در ابتدا فکر می کردم این نقاط بودند آب ناشی از طوفان, اما آنها به زودی کشف نقاط تاریک شد عسل نشت از طریق دیوار.

“شوهر من احساس کردم این واقعا مهم شربتی مسائل است. ما شجاع و بوی آن است. او گفت: “این عسل. این است که عسل ریختن پایین دیوار ما'” Isabell گفت WPVI-تلویزیون.

خانواده داوطلب خدمت سربازی به کمک Allan Lattanzi, “زنبور عسل مرد” از Yerkes عسل در مزارع Collegeville. Lattanzi گفت: وجود یک کلنی زنبور عسل زندگی می کنند در دیوارهای خانه.

Lattanzi گفت که او در حال کار بر روی یک برنامه برای استخراج زنبور عسل است.

“زنبورها تبدیل شدن به دختران من” Lattanzi گفت. “من آنها را و آنها را تبدیل به یک تولید عسل برای من. من را به یک مستعمره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>