Feb. 14 (UPI) — Netflix است که ارائه یک نگاه اجمالی از غریبه چیزهایی فصل 4.

جریان خدمات مشترک یک تیزر تریلر فصل جمعه شامل David Harbour به عنوان رئیس پلیس جیم قیف.

پیش نمایش باز می شود در یک برفی شوروی اردوگاه زندان. قیف (بندرگاه) که به نظر می رسد به مرگ در فصل 3 دیده می شود کار بر روی یک راه آهن با دیگر زندانیان.

“از روسیه با عشق…” Netflix زیر نویس این ویدئو.

غریبه چیزهایی که سازندگان و مت راس یک دستفروش تایید قیف بازگشت در بیانیه ای جمعه.

“ما هیجان زده به طور رسمی تایید می کنند که تولید غریبه چیزهایی 4 در حال حاضر در جریان است — و حتی بیشتر هیجان زده به اعلام بازگشت قیف!” این Duffers گفت. “اگر چه این همه خبر خوب برای ما ‘آمریکا’; او در زندان است دور از خانه و در هوای برفی زمین بایر از کامچاتکا که در آن او را با خطرات هر دو انسان و… از دیگر.”

“در ضمن در کشورهای جدید و ترسناک شروع به سطح کاری طولانی به خاک سپرده شد چیزی است که متصل به همه چیز” جفت اضافه شده است. “فصل 4 شکل دادن به بزرگترین و ترسناک ترین فصل نشده است و ما نمی توانیم صبر کنید برای همه برای دیدن بیشتر.”

غریبه چیزهایی شرکت ستاره Winona Ryder, فنلاندی Wolfhard Millie Bobby Brown Gaten مترززو, Caleb مک لافلین و نوح Schnapp. این مجموعه برای اولین بار در سال 2016 آغاز شده و جریان آن در فصل سوم در ماه جولای.

Schnapp که نقش خواهد بایرز در غریبه چیزهایی کهستاره ها در فیلم در انتظار آنیا. بازیگر مورد بحث در مصاحبه با رادیو فردا در این ماه چگونه او تعادل خود نقش فیلم با غریبه چیزهایی برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de