تماشا کنید: جسیکا بیشتر شد ‘روشن’ با رابرت Westergaard در مورد تمایل ارتباط

21 جولای (فردا) — جسیکا بیشتر می گوید: او “بسیار روشن” با رابرت Westergaard در مورد تمایل یک رابطه متعهد است.

این شخصیت تلویزیونی توضیح داد که در روز دوشنبه قسمت از تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند که چرا او را عاشقانه با Westergaard او در زیر عرشه مدیترانه co-star, کار نمی کند.

تبلیغات

بیشتر و Westergaard توسعه عاشقانه در طول فصل 5 اما از آنجا تقسیم می شود. وقتی پرسیده شد که اگر هر چیزی از چوب به او در حالی که rewatching قسمت بیشتر گفت: Westergaard تمایل برای یک رابطه باز است.

“من بسیار روشن بود و نه مایل به تاریخ هر کسی که در یک رابطه و عدم تمایل به شروع هر کاری به خاطر من گفت: من می خواستم یک رابطه جدی و که من فقط معمولی دوستیابی دیگر” بیشتر گفت.

“نوع آنچه که من تغذیه می شد و برای دلجویی از آنچه به من گفت. من فکر می کنم که نبود دقیقا شرایط,” او اضافه شده است.

بیشتر گفت: او روشن ساخته است به Westergaard که او به دنبال یک رابطه متعهد است.

“من خیلی بی پرده و صادقانه من نمی دانم چگونه آن را حذف به او وقتی که من به معنای واقعی کلمه گفت: دقیقا آنچه که من فقط به شما گفت:,” او گفت:. “من به معنای واقعی کلمه گفت: دقیقا همان است که به او و هر کس دیگری ، من معمولی انجام می شود قدمت آن بسیار روشن است.”

Westergaard گفت: در WWHL هفته گذشته بود که او “باز و صادقانه” با بیشتر مورد تمایل یک رابطه باز, اما “می توانید نگاه کنید به” چگونه او ممکن است احساس گمراه.

“من می توانید ببینید که چگونه آن را ممکن است گرفته شده است که در قسمت منتهی به یکی از این,” او گفت:. “آره, من می توانید ببینید که چگونه است که ممکن است گمراه کننده باشد.”

روز دوشنبه بیشتر و شرکت ستاره Bugsy دریک همچنین در مورد کاپیتان خود را شنی خمیازه می کشند. دریک گفت که او فکر نمی کند که با حال خمیازه سخن گفتن است micromanager.

در زیر عرشه مدیترانه شرح زیر خدمه یک مگا-منشور قایق بادبانی در طول فصل است. بیشتر شرکت ستاره الکس ردکلیف چیزی جز ستایش برای دریک او له در یک قسمت از WWHL این ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>