تماشا کنید: Keegan-Michael Key, مذاکرات در تظاهرات اقدام در اواخر نمایش’

ژوئن 3 (بی بی سی) — Keegan-Michael Key صحبت در مورد تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید و در این راه مردم می توانند با حمایت از عدالت کیفری اصلاحات در این اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت.

“نا امیدی است که مردم احساس خشم است که مردم احساس جلوه ای از یک مشکل سیستمیک,” کلید گفت کلبر در روز سه شنبه.

تبلیغات

“بنابراین من تلاش برای کشف کردن چگونه ما قطع به سیستم و راه من فکر می کنم ما این است که با حمایت از سازمان هایی که انجام کارهایی مانند عدالت کیفری اصلاحات و حقوق رای دهندگان اصلاحات و اصلاحات رای گیری” او ادامه داد. “چیزهایی که در آن شما می توانید جایگزین کسی با یک کسی که می خواهد به رعایت قانون و یا می خواهد به استفاده از این قانون برای کمک به همه شهروندان این کشور است.”

کلید همچنین صحبت در مورد چگونه پلیس او را درمان متفاوت به عنوان یک معروف ، کلید ذکر شده چگونه از دیدن فیلم و یا نشان می دهد در مورد یک فرد اجازه می دهد تا دیگران برای دیدن آنها را به عنوان انسان است.

“وقتی که شما تماشای یک فرد در یک فیلم و یا تلویزیون نشان می دهد شما آنها را ببینید در یک داستان. شما احساس می کنید مثل آنها در حال مبارزه در برابر چیزهایی که شما تلاش کرده ایم در برابر. بنابراین شما آنها را به عنوان یک فرد و من فکر می کنم که یک جنبه از افراد مشهور این است که افسر پلیس شما را می بیند به عنوان یک فرد آیا شما سیاه و یا اسپانیایی یا سفید ” او گفت:.

فلوید, 46, بود گزارشی که درگذشت در حالی که دستبند به دست و دوخته شده به زمین توسط پلیس آمریکا درک چوین. افسر که قرار زانو در Floyd گردن اخراج شده و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. این رویداد موجب تظاهرات در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im