تماشا کنید: Leslie Grossman می دهد به روز رسانی در “داستان وحشت آمریکایی’

مارس 22 (UPI) — American Horror Story ستاره Leslie Grossman می گوید: طرفداران باید نگاه به جلو به یک “عالی” فصل 10.

این زن 48 ساله بازیگر به روز رسانی در سری FX در طول روز سه شنبه قسمت از تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند پس از American Horror Story تعطیل تولید با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

گراسمن گفت: بازیگران و خدمه نشده بود آغاز فیلمبرداری فصل 10 زمانی که تولید در انتظار قرار داده شد.

“ما دو هفته از شروع تیراندازی,” ستاره گفت. “همه چیز رو کشیده بنابراین ما در انتظار بازی درست مثل هر کس دیگری در انتظار بازی. همه تولید تعطیل است-هر فیلم هر تلویزیون نشان می دهد-همه چیز تعطیل است.”

“آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه آنها در حال رفتن به کشف کردن که چگونه برای به دست آوردن همه چیز را به بالا و در حال اجرا است اما آنها خوب به آن بروید و آماده بود و بیشتر از خود اسکریپت نوشته شده است:” او به اشتراک گذاشته.

گراسمن گفت که او امیدوار است تولید شروع خواهد شد تا دوباره “هر چه زودتر به جای بعد.”

“این رفتن به بسیار عالی بسیار عالی فصل است. واقعا خوب است. من می دانم که هر کس را دیدم بازیگران اطلاعیه ها — آن بزرگ بازیگران,” او گفت:. “جاوا باشد خوب است.”

فصل 10 ویژگی گراسمن, Sarah Paulson, Macaulay Culkin, Evan Peters, Kathy Bates, Billie Lourd, فنلاندی Wittrock, Lily Rabe, Adina Porter و گلپر راس. خالق سری رایان مورفی اعلام کرد که بازیگران در ماه فوریه در یک ویدئو شامل آهنگ “شب” توسط الیور پک.

در ماه ژانویه American Horror Story تمدید شد برای سه فصل بیشتر به این معنی که نشان می دهد هوا را از طریق فصل 13.

گراسمن قبلا ستاره دار در داستان وحشت آمریکایی: فرقهبه عنوان علفزار ویلتون, American Horror Story: آخرالزمانبه عنوان Coco. St. Pierre Vanderbilt و در داستان وحشت آمریکایی: 1984 به عنوان مارگارت غرفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im