مارس 20 (UPI) — لسلی اردن است که های برخی از جورج کلونی در مجموعه antics.

65 سال بازیگر به یاد می آورد در روز سه شنبه قسمت از تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند چگونه کلونی خود بدن از شواهد co-star فریب او را به فکر او وزن از دست داد.

اردن و کلونی بازی لمر ساموئلز و رایان واکر به ترتيب در بدن از شواهدکه پخش CBS از سال 1992 تا 1993. نشان می دهد یکی از کلونی اولین پیشرو در تلویزیون نقش.

“آن همان بود سال مدونا با بدن از شواهداما ما از بدن از شواهدو جورج نبود معروف” اردن گفت. “او بازی, جوک, من, و من نمی خواهد آن را دریافت کند.”

“من در یک رژیم غذایی — من همیشه در یک رژیم غذایی. من مدام به همه شما می دانید من در این رژیم غذایی جدید است. من سعی می کنم خیلی سخت است” او به یاد می آورد.

اردن گفت کلونی رفت و به کمد لباس خدمه در تنظیم و دستور آنها را به اردن شلوار از یک اینچ در هر روز برای ایجاد توهم او از دست دادن وزن است.

“من می خواهم به کار می آیند و به من می گویند, ‘Oh my god میشم. من نه از دست دادن وزن — من از دست دادن اینچ! این بسیار شگفت انگیز است!'” اردن گفت. “روز سوم آنها مانند حلق آویز بر من و راديال با این کمربند است.”

“کسی به من گفت و من احساس مانند یک احمق است. و سپس وقتی که من او را متهم کرد از آن او گفت که او نبود, اما شما می دانید آن بود,” او به این نتیجه رسیدند.

در WWHLاردن همچنین به یاد می آورد که چگونه او یک بار به اشتراک گذاشته شده در یک سلول زندان با رابرت داونی جونیور

“من محکوم شد در سال 1997 به 120 روز برای چند بی احتیاطی من می خواهم به جای توصیف نیست در حال حاضر. اجازه دهید فقط می گویند من تا به حال یک نوشیدنی از” اردن گفت.

“برای اینکه یک داستان کوتاه من را در یک منطقه به نام تو که تو تانک. و در روز 12 گفتند: ما خبر خوبی است. شما در خارج از خانه. اما ما لازم نیست که به یک تخت خواب برای رابرت داونی جونیور” او به یاد می آورد. “‘شما در حال رفتن به خارج و او را به تخت خود را.'”

اردن را با Mayim Bialik جدید Fox سری Call Me کت. فاکس برداشت نشان می دهد و یک 11th فصل bob’s Burgers این ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de