تماشا کنید: Lin-مانوئل میراندا آواز می خواند, مذاکرات در قرنطینه زندگی در ” امشب نشان می دهد: در نسخه خانگی

مارس 19 (UPI) — Lin-مانوئل میراندا Jimmy Fallon مهمان در آخرین قسمت از امشب نشان می دهد: در نسخه اصلی.

فالون شده است انتشار بر روی یوتیوب این نسخه جدید از نمایش امشب میان COVID-19 بیماری همه گیر. کمدین فیلم برداری شده بود توسط همسرش نانسی انجام در داخل خانه خود شد و پیوست توسط خود کودکان 6 ساله وینی و 5 ساله فرانسیس.

“در اینجا برخی از خبر خوب. من تو را دیدم شما هم اکنون می توانید جریان فیلم گربه آنلاین. شما بچه ها به یاد داشته باشید گربه ها این است که سینما خالی بود قبل از ویروس” فالون شوخی در طول باز کردن تک صدایی.

فالون مصاحبه میراندا از طریق چت تصویری که در مورد آنچه در زندگی او بود و تحت قرنطینه به عنوان او و همسرش ونسا نادال homeschool فرزندان خود را 5 سال سن سباستین و 2 سال سن فرانسیسکو.

“من موافق با Shonda Rhimes’ صدای جیر جیر هر معلم باید یک میلیارد دلار در سال” میراندا گفت: قبل از اشاره کرد که او نیازی به گرفتن مقدار کار انجام شده اما به جای یادگیری چگونه برای آموزش ریاضی.

میراندا و فالون هر دو ترویج خیریه برادوی مراقبت/سهام مبارزه با ایدز است که کمک به کسانی که در سرگرمی و برادوی جامعه که نیاز به کمک در جلسه COVID-19 هزینه های مربوط.

فالون به عنوان او می کند با هر نسخه از امشب نشان می دهد تراکم های مختلف خیریه به حمایت است که طرفداران می تواند کمک به.

میراندا به پایان رسید همه چیز با یک عملکرد از “عزیز Theodosia” از آمار برادوی موسیقی همیلتون که او با بازی در پیانو.

میراندا به تازگی منتشر شده آنلاین برش آهنگ از همیلتون با عنوان “من این دوست” که ویژگی های الکساندر همیلتون و جورج واشنگتن با داشتن یک گفتگو با یکدیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im