نامزد سابق ریاست جمهوری و قهرمان دیرینه حقوق کارگری سن برنی ساندرز روز شنبه به عنوان بخشی از یک سری رویدادهای آنلاین پیش از روز کارگر ، “سخنرانی بزرگی به افتخار آمریکایی های شاغل” ایراد خواهد کرد.

به گفته دفتر سناتور، این سخنرانی به «ناامیدی کنونی طبقه کارگر آمریکا، نیاز به رشد جنبش کارگری و ایستادن خانواده های کارگری در کنار هم برای ایجاد اقتصادی که برای همه کار می کند و نه فقط تعداد کمی» خواهد پرداخت.

ایراد زنده از زادگاهش برلینگتون، ورمانت، سخنرانی قرار است از ساعت ۱۲ بعد از ظهر ET (ساعت ۹ صبح PT) آغاز شود. سازمان دیده بان آن زندگی می کنند:

[محتوای جاسازی شده]

اسکرول برای ادامه با محتوا

بهترین ما را به صندوق پستی خود را تحویل داده است.

سندرز در پی سخنرانی خود به دیگر رهبران جنبش کارگری خواهد پیوست تا در مورد چالش ها و نیاز به راه حل های جسورانه برای تهدیدهای پیش روی خانواده های کارگری در سراسر کشور بحث کند. در قالبی به سبک تالار شهر، ساندرز و دیگران در مورد اینکه چگونه به بهترین وجه «گسترش جنبش کارگری و مبارزه با تلاش های ترامپ برای برچیدن اتحادیه ها و از بین گرفتن قدرت کارگری» صحبت خواهند کرد.

سازمان دیده بان سالن شهر مجازی —برنامه ریزی شده برای شروع در 2:00 ET (11:00 در PT)—در اینجا یا زیر (جریان خواهد شد ارسال شده در هنگام در دسترس).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im