پخش زنده: اوباما می دهد 2 شروع آدرس شنبه

مارس 16 (سلامت) — رئیس جمهور سابق باراک اوباما قرار است به دو مجازی اغاز آدرس شنبه جشن 2020 فارغ التحصیلان قادر به راه رفتن در سراسر مرحله با توجه به کوروناویروس.

“فارغ التحصیلی یک دستاورد بزرگ بدون توجه به آنچه, اما با تمام این کلاس از سال 2020 پرداخته و با به دست آوردن در سراسر خط پایان من فکر می کنم آنها به دست آورده ایم کمی جشن” اوباما گفت در توییتر در صبح روز شنبه. “من امیدوارم که شما همه به من بپیوندید در تجلیل آنها را در 2PM همکاران و 8PM ET.”

او اولین مجموعه برای شرکت در تعقیب و گریز را در “Show Me Your Walk HBCU Edition” رویداد در 2 p. m. EDT یک جشن به طور خاص برای بیش از 27 ، 000 فارغ التحصیلان تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

جریان رویداد را به افتخار دانش آموزان در 78 مدارس و خواهد شد از ویژگی های مشارکت بیش از یک دوجین از رهبران سیاه و سفید, ورزش, چهره نوازندگان و کسب و کار مردم است. کمدین کوین هارت برگزار خواهد شد.

در علاوه بر این به اوباما, کمدین/بازیگر نقش اول مرد استیو هاروی, تعقیب بانکداری مصرف کننده مدیر عامل Thasunda قهوه ای Duckett ملی شهری لیگ جمهور مارک Morial NBA ستاره کریس پل و وینس کارتر و بازیگران دبی آلن و Vivica Fox شرکت خواهد کرد. نوازندگان Anthony Hamilton Wyclef Jean and Doug E. تازه انجام خواهد شد.

بعد شنبه, اوباما صحبت خواهد شد در “فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات کلاس از سال 2020” که در بیش از 20 پخش و شبکه های کابلی و جریان سیستم عامل است. این رویداد یک همکاری بین LeBron James Family Foundation, صنعت سرگرمی بنیاد و XQ موسسه.

1-ساعت رویداد خواهد شد از ویژگی های سخنان اوباما, LeBron James, برادران جوناس, Zendaya, Malala Yousafzai, Pharrell Williams, اولیویا وایلد, بن پلات مگان Rapinoe, یارا شهیدی و لنا Waithe.

دومی رویداد آغاز می شود در 8 p. m. EDT هر چند سی ان ان را باید یک ساعت فوق العاده از محتوا آغاز و در 7 p. m. EDT.

آموزش و پرورش می رود از راه دور در طول همه گیر

ایمانی Baucom دوم-کلاس فارسی معلم در سی دو زبانه عمومی منشور مدرسه می آموزد دانش آموزان خود را از راه دور و از خانه اش در Bowie, Md., در مارس 4. عکس توسط Kevin Dietsch/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de