Feb. 5 (UPI) — سنا به رأی شنبه به تبرئه یا محکوم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح در روز پایانی سوم ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده است.

باید به آنها رای به محکوم کردن یک چشم انداز در نظر گرفته بعید است در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن را تبدیل به اولین رئیس جمهور ایالات متحده به حذف از دفتر زیر روند استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه حامیان کنترل اتاق و تا کنون نشان داده اند هیچ نشانه ای از سستی خود اظهار داشت: نیت acquitting او را به اتهام این که می گویند او مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را در فشار دادن اوکراین به بررسی دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در سال گذشته و مسدود خانه بررسی است که به دنبال.

با 53 جمهوری خواه و 47 سناتور دموکرات حداقل 20 نوروزی خواهد نیاز به شکستن صفوف و رای به محکوم کردن برگ برنده برای رسیدن به آن نیاز به دو سوم اکثریت.

تا کنون تنها جمهوری خواه نشان می دهد آنها قصد رای محکومیت بهداشت ، میت رامنی از ایالت یوتا است. صحبت کردن در کف مجلس سنا روز شنبه گفت او قصد دارد به رأی محکومیت به سوء استفاده از قدرت شارژ. او را تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در انسداد کنگره شارژ.

“من سوگند سوگند در برابر خدا به اعمال بی طرفی و عدالت” او گفت:. “من عمیقا مذهبی است. من ایمان است که در قلب من چه کسی هستم.”

او گفت: تهمت بود “گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.”

این انتخابات برنامه ریزی شده است برای 4 p. m. EST پس از پایان سخنان از فردی سناتور آغاز شد که روز سه شنبه. آنها از سر گرفته و صحبت کردن در اطراف 9:30 صبح

روز چهارشنبه رای به شرح زیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه شب طی آن تلخ سیاسی بخش قرار داده شد بر روی صفحه نمایش.

قبل از سخنرانی رئیس جمهور حاضر به دست دادن با مجلس نانسی پلوسی. پس از او به پایان رسید پلوسی پاره پاره تا کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس. مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره نمی کند او را استیضاح و به جای تمرکز به طور عمده در دولت خود را ضبط.

در طول استیضاح محاکمه سناتور به عنوان هیئت منصفه به عنوان دموکراتیک مدیران استدلال خود را در مورد تهمت و آزار او قدرت و stonewalled خانه بررسی است که در نهایت منجر به استیضاح خود در هر دو مقالات. در پایان استدلال دوشنبه دموکراتیک مدیران گفت: عدم حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از اتاق نشان می دهد رئیس جمهور بالاتر از قانون است.

در مرکز مورد تهمت تصمیم به خودداری صدها میلیون کمک نظامی به اوکراین و فشار دادن رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به اعلام تحقیقات بایدن و پسرش هانتر بایدن یک عضو سابق هیئت مدیره در شرکت گاز اوکراین Burisma. دموکرات استدلال کمک و کاخ سفید دیدار برای Zelensky مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک اهرم برای به دست آوردن بایدن تحقیقات.

کاخ سفید وکلای مقابله که دموکرات نیست و ارائه شواهد کافی از آنچه که انگیزه این تصمیم به تاخیر در کمک بود که در نهایت ارسال شده در سپتامبر. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم را رد کرد و کل استیضاح تلاش به عنوان یک حزبی تلاش برای سرنگونی نتایج انتخابات 2016.

به عنوان نمایندگان مجلس با ابراز نظرات خود را سه شنبه رهبر جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل خلاصه تا دقیقه مشاهده از طریق تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه.

“ما باید رای به رد خانه سوء استفاده از قدرت” او گفت:. “رای برای محافظت از ما نهاد. رای به رد رویه که کاهش تدوین کنندگان’ طراحی به آوار. رای به حفظ جناحی تب از جوش و سوزان جمهوری ما. رای به تبرئه رئیس جمهور این اتهامات عنوان شده علیه.”

جمهوری خواه سنسور. سوزان کالینز از مین و لیزا Murkowski از آلاسکا به طور گسترده ای به عنوان یک پتانسیل “نوسان” رای دهندگان باید هر دو گفت: آنها رای به تبرئه.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومر گفت: جمهوری خواهان امتناع از شنیدن شهادت شاهدان کلیدی است و یا اجازه می دهد کشف شواهد جدید از کاخ استیضاح نشان داد که آنها علاقه مند به قرار دادن در یک محاکمه عادلانه.

“از جمهوریخواهان حاضر به دریافت مدرک زیرا آنها ترس از آنچه که آن را نشان می دهد و این همه که باید گفت:,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de