اورلاندو فلوریدا., Feb. 17 (UPI) — SpaceX قصد دارد برای راه اندازی پنجم آن دسته از Starlink ارتباطات ماهواره از فلوریدا در ساعت 10:05 صبح به وقت شرق دوشنبه پس از قبلی تعویق به دلیل آب و هوا و مسائل مکانیکی.

آب و هوا یک نگرانی است دوباره هر چند با شرایط مه آلود در منطقه و امکان از ضخامت ابرها. که برگ 80 درصد شانس مطلوب راه اندازی آب و نیروی هوایی پیش بینی گفت.

اگر راه اندازی است به تعویق افتاد, SpaceX قصد دارد به دوباره سعی کنید در 9:42 p. m. EST شنبه.

یک موشک فالکون 9 است که لود شده با 60 بیشتر Starlink فضاپیما به بلند کردن از راه اندازی مجتمع 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه Fla. SpaceX انتظار برای بازیابی اول-تقویت کننده مرحله از راه اندازی — 50 بار آن را انجام داده است تا پس از آن شروع به بهبود می یابند بوستر در سال 2015.

این شرکت همچنین تلاش خواهد کرد برای بازیابی موشک بینی مخروط که دوباره وارد جو در دو قطعه بیش از اقیانوس اطلس در حدود 45 دقیقه پس از راه اندازی.

SpaceX گفت: تقویت کننده برای روز دوشنبه Starlink راه اندازی شد با استفاده از سه بار قبلا — برای ماموریت های محموله به ایستگاه فضایی بین المللی در ماه های مه و ژوئیه و برای JCSAT-18/Kacific1 پرتاب ماهواره در ماه دسامبر.

SpaceX دارای 242 بزرگ آن میز شام-اندازه ماهواره ها در مدار هر یک به وزن بیش از 500 پوند-بزرگترین و تنها صورت فلکی ماهواره در مدار است.

فضای شرکت قبلا راه اندازی 60 Starlink ماهواره ها در یک زمان در ماه نوامبر و در Jan. 6 Jan. 29 با دو تست ماهواره راه اندازی شد قبل از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im