پخش زنده: واشنگتن جشن چهارم جولای با آتش بازی

4 جولای (فردا) — در حالی که چهارم جولای جشن بودند کمتر سنتی در این سال با توجه به کروناویروس همه گیر پایتخت کشور هنوز برنامه ای برای انجام آن سالانه آتش بازی در نمایش جمعه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یک آدرس در “2020 سلام به امریکا” آغاز شد که در 6:40 p. m. EDT در جنوب چمن کاخ سفید.

واشنگتن رویداد پوش خواهد شد توسط یک مایل طولانی نمایش آتش بازی شروع حدود 9 p. m. EDT همراه بازار ملی با توجه به پارک های ملی خدمات.

تبلیغات

آتش بازی همراه با یک re-پخش از گذشته اجرای موسیقی پخش خواهد شد در PBS’ سالانه یک کنگره چهارم خاص است.

در طول سخنرانی رئیس جمهور دوباره تبلیغ جمعه اجرایی به منظور ایجاد یک مجسمه سازی باغ و انتقاد رسانه ها و رادیکال چپ در حالی که همچنین خواستار وحدت در یک چهارم جولای آدرس در کاخ سفید در جنوب چمن شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تبلیغ این کشور coronavirus پاسخ.

تعداد موارد همچنان به صعود و بسیاری از ایالات این هفته رکورد برای تعداد موارد جدید یک روند رئیس جمهور نسبت به تعدادی از آزمایشات تجویز شود. او قبلا گفته او به “آهسته تست کردن” را به نگه داشتن تعداد موارد گزارش شده کم است.

رئیس جمهور همچنین ابراز خوش بینی در مورد واکسن و درمان برای رمان کروناویروس گفت: یک درمان یا واکسن ممکن است در دسترس “قبل از پایان سال” اگر خوشبینانه ترین پیش بینی از محققان و مقامات بهداشتی می گویند واکسن ممکن است در دسترس تا پایان سال در اولین.

مغلوب ساختن پیشی جستن جلب موازی بین آمریکا جنگ علیه نازی ها, کمونیست و تروریست ها در خارج از کشور و جریان ناآرامی های داخلی: “ما در حال حاضر در روند شکست رادیکال چپ های مارکسیست ها و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران و افرادی که در بسیاری از موارد باید مطلقا هیچ سرنخی چه چیزی آنها انجام می دهند” و گفت: رسانه ها تماس مخالفان نژادپرستان “فقط برای دفاع از تاریخ است.”

به عنوان در جمعه آدرس در Mt. Rushmore رئیس جمهور گفت که او تا به حال فقط امضا فرمان اجرایی برای ایجاد یک مجسمه سازی باغ به افتخار آرایه ای از آمریکایی قهرمانان از جمله بنیانگذاران مانند جورج واشنگتن و توماس جفرسون فردریک داگلاس, آبراهام لینکلن, Harriet Tubman, Harriett بیچر استو جکی رابینسون و ژنرال جورج پاتون.

قبل از اجرای سرود ملی و آدرس رئيس جمهور ایالات متحده ارتش چتر نجات تیم — ملقب به شوالیه طلایی — انجام یک مانور هوایی بیش کاخ سفید در چمن.

آدرس خود را به دنبال داشت پلها توسط ارتش آمریکا هواپیما نیز سفر خواهد کرد بیش از بالتیمور بوستون شهر نیویورک و فیلادلفیا.

وزیر کشور دیوید برنارد گفت: امسال آتش بازی در سی خواهد بود “بزرگترین در حافظه اخیر” با وجود در غیر این صورت مدرج به پایین چهارم جولای شهدای سراسر کشور.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود را با انتقاد از دولت فدرال رویداد است که انتظار می رود به منظور جلب صدها نفر از هزاران نفر از تماشاگران.

“ما می دانیم این است که یک رویداد ویژه برای وزارت کشور” او کمک کند. “ما ابلاغ به آنها که ما فراموش نمی کنم این است که در همراهی با بهترین [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] و وزارت بهداشت هدایت است.”

عمومی جمع آوری می آید که ایالات متحده گزارش داد که بالاترین تک روز افزایش COVID-19 موارد پنج شنبه با 55,000. به طور کلی ایالات متحده تا به حال بیش از 2.8 میلیون مورد تأیید و 129,000 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

Bowser خود در لغو این شهر سالانه چهارم جولای رژه در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

امریکا جشن چهارم جولای سال 2020

آتش بازی در حال تنظیم کردن طول سفر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کوه راشمور یادبود ملی در کیستون, S. D., در جولای 3. عکس باب قوی/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>