تماشا کنید: مرد لکه های طولانی از دست رفته یخ اسکیت بازی حلق آویز از تابلو راهنما

29 ژوئن (فردا) — یک کبک مرد آماده به پرتاب در نهایت خود را یتیم چپ هاکی اسکیت هفت سال پس از از دست دادن آن دو کشف طولانی از دست رفته یخ اسکیت بازی حلق آویز از یک نشانه است.

جف Meldrum, 47, گفت: او به تازگی به رفتن را از طریق تجهیزات ورزشی در زیرزمین خود چلسی, کبک, خانه به عنوان بخشی از خانواده خود را در آماده سازی برای آینده و حرکت در ژوئیه هنگامی که او در سراسر تک اندازه 10D, Reebok, یخ اسکیت.

تبلیغات

Meldrum گفت: آخرین بار او را دیدم راست اسکیت حدود هفت سال پیش هنگامی که او را ترک کرده است یک سالن هاکی روی یخ در عجله هنگامی که پسرش اوون سپس 4 سقوط کرد و مجروح چانه اش.

او گفت که او نگه داشته اسکیت در امید پیدا کردن آن دو.

“من نمی توانستم خودم را به دور انداختن آن به دلیل آن را با نام تجاری جدید. من فقط می خواهم از آن استفاده می شود دو یا سه بار” Meldrum گفت: CBC News.

Meldrum گفت که او و اوون در حال حاضر 11, رانندگی شدند در محلی جاده ژوئن 22 — همان روز او تصمیم گرفت به دور مانده اسکیت-و کشف یک آشنا-به دنبال اسکیت حلق آویز از یک تابلو راهنما در پایان در جلوی خانه.

گفت: “من به [اون] شوخی, ‘هی ما باید به نوبه خود در اطراف — شاید که من اسکیت,'” Meldrum به یاد می آورد.

او در نهایت تبدیل به اطراف و به آن بود و در واقع خود را از دست داده اسکیت.

جلوی خانه منجر به خانه Elyse Piquette که پیدا کرده بود به اسکیت بازی کردن در کنار جاده در حالی که راه رفتن را هفت سال پیش از آن. Piquette گفت که او مشکوک به کسی ممکن است از دست رفته اسکیت پس از او در زمان آن صفحه اصلی و پست یک آگهی در بخش طبقه بندی شده یک روزنامه محلی به امید صاحب آیتم های از دست رفته ممکن است آن را ببینید.

Piquette گفت که او نیز ارسال شده آگهی آنلاین اما هنگامی که وجود دارد هیچ پاسخ اسکیت به پایان رسید تا فراموش شده در گاراژ خود را. او گفت که او قرار داده و موارد متعددی از گاراژ در پایان از جلوی خانه اش اخیر پس از تمیز کردن و اسکیت تنها شی که نبود به سرعت گرفته شده توسط رهگذران ،

“این بسیار خوش شانس چگونه این معلوم” Meldrum گفت. “من امیدوارم و زمانی که من این باور است که چیزی در خواهد آمد در اطراف آن اغلب می کند.”

او گفت که او در حال برنامه ریزی برای گرفتن Piquette یک کیک با تشکر برای بخشی خود را در اسکیت امن بازگشت.

یک زن سوئدی ساخته شده مشابه تحقق در مورد یک قطعه از اموال از دست رفته در ماه فوریه 2019. استلا Wedell گفت: او از دیدن این Fotografiska گالری در استکهلم زمانی که یک آیتم در هنرمند انگلیسی مندی بارکر را در دریایی از آثار نمایشگاه گرفتار چشم او.

مورد کاست mixtape شد یکی از چندین یافت-اشیاء بارکر در این نمایشگاه که در برخورد با پلاستیک آلودگی است. Wedell گفت که او به زودی متوجه این نوار همان بود او از دست داده بود بیش از 20 سال قبل در طول یک تعطیلات خانوادگی در امپوریبروا در جزیره اسپانیایی مایورکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de