تماشا کنید: ملیسا مک کارتی می گوید: “پری دریایی کوچک’ تمرینات هستند ‘انفجار’

Feb. 17 (UPI) — ملیسا مک کارتی می گوید تمرینات برای پری دریایی کوچک شده اند یک “انفجار مطلق” تا کنون.

49 ساله بازیگر در مورد فیلم های آینده در روز دوشنبه قسمت از The Ellen DeGeneres.

مک کارتی پخش اورسولا در پری دریایی کوچک, a live-action بازسازی دیزنی 1989 فیلم انیمیشن به همین نام است. این فیلم به کارگردانی راب مارشال و ستاره هلی بیلی به عنوان شخصیت آریل.

“من بازی Ursula, دریا, جادوگر. آن است که بسیار سرگرم کننده” مک کارتی گفت. “ما فقط در تمرینات. آن شده است یک انفجار مطلق.”

“ورود به دنیای راب مارشال آن را مانند یک تب رویا,” او اضافه شده است. “من فقط به لندن رفت و به مدت یک هفته بودم:” من نمی توانید به رفتن به رقص اردوگاه برای یک هفته.’ تمام روز او را مانند ” آیا شما می خواهید به اسلاید به پایین این 40 فوت پوسته صدف?’ گفتم: “بله! البته من انجام دهد. آیا شما دیوانه؟’ آن شده است به طور گسترده خلاق است.”

مارشال شناخته شده است کارگردانی این فیلم به عنوان شیکاگو, به جنگل و مری پاپینز را برمی گرداند. وی با تمجید بیلی یک بازیگر شناخته شده برای چین و چروک در زمان و رشد حرکتپس از ریخته گری او در ماه جولای.

“پس از یک جستجوی گسترده ای آن را کاملا روشن است که هلی دارای که نادر ترکیبی از روح و قلب جوانان بی گناهی و ماده — به علاوه یک با شکوه صدای آواز-همه کیفیت های ذاتی لازم برای این بازی نمادین نقش” مارشال گفت.

پری دریایی کوچک شرکت ستاره یونس Hauer-پادشاه به شاهزاده اریک با Awkwafina به عنوان صدای فرضا یعقوب ترمبلی به عنوان صدای دست و پا کردن و daveed را از دست Diggs به عنوان صدای سباستین. خاویر باردم را گزارش بازی پادشاه تریتون.

در الن, مک کارتی و هموطنان مهمان Macey Hensley یک بازی از “تگرگ به سفید” که در آن آنها حدس زده حقایق در مورد رئیس جمهور ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر