تماشا کنید: مایلی سایرس خواستار COVID-19 بودجه در شهروند جهانی کمپین

مه 28 (UPI) — مایلی سایرس تماس برای اطلاعات بیشتر coronavirus (COVID-19) بودجه جدید در شهروند جهانی مبارزه است.

27 ساله خواننده و بازیگر ظاهر شد و در روز شنبه برای شهروند جهانی را “جهانی هدف: متحد برای آینده ما” کمپین که با تمرکز بر توسعه COVID-19 تست درمان و واکسن.

“ما در حال حاضر این فرصت را به یک پایه برای برابری و سلامت برای همه” کوروش می گوید. “از آنجا که این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر ما کل جهان ما نیاز به اطمینان حاصل شود که هر کس در همه جا دارای راه حل برای این بیماری همه گیر: تست درمان و واکسن.”

“همراه با مردم در سراسر جهان در سراسر سنین مرزها و هویت در حال تماس با دولت ها و کسب و کار و خیر خود را به مرحله بودجه برای این مهم راه حل” او می افزاید.

شهروند جهانی و کمیسیون اروپا راه اندازی کمپین پنج شنبه. کمپین تلاش برای اطمینان حاصل شود که آزمایشات و درمان و واکسن در دسترس هستند برای تمام جوامع به همان اندازه و برای کمک به کاهش تاثیر COVID-19 در کسانی که در فقر زندگی می کنند.

“در سراسر جهان مردم در همه جا از جان گذشته برای از سرگیری بیشتری ظاهر عادی صرف زمان با دوستان و عزیزان با خیال راحت سرمایه گذاری خارج از خانه و کسب درآمد مناسب و معقول دستمزد” شهروند جهانی از بنیانگذاران هیو ایوانز گفت.

“به این واقعیت ما نیاز به ایجاد COVID-19 تست درمان و واکسن در دسترس برای همه در همه جا” او اضافه شده است. “بحرانی کار انجام شده توسط دانشمندان در سطح جهان و نیاز به بازسازی اقتصاد در فقیرترین کشورها همه نیاز به افزایش عظیم در بودجه.”

لیدی گاگا جاستین بیبر, Adam Lambert, Hugh Jackman, Padma Lakshmi, شکیرا Coldplay و ستارگان دیگر را نیز در مبارزات انتخاباتی. افراد مشهور را با استفاده از رسانه های اجتماعی برای تعامل با طرفداران و تجمع مردم به تماس با رهبران جهان.

شهروند جهانی به میزبانی یک جهان: با هم در خانهمجازی بهره مند کنسرت شامل اجرای, از, کورش, لیدی گاگا و دیگر ستاره ها در ماه آوریل برای جمع آوری کمک برای COVID-19 امداد. این رویداد مطرح شده بیش از $127 میلیون دلار برای خیریه.

لحظات از مایلی سایرس’ حرفه ای

\مایلی سایرس می رسد در Teen Choice Awards در یونیورسال سیتی کالیفرنیا در 20 اوت 2006. کوروش برک آوت در نقش “هانا مونتانا” عرضه در کانال دیزنی در اوایل همان سال. عکس جیم Ruymen/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de