تماشا کنید: ‘میلیون دلار لیست لس آنجلس’ سایه ستاره ‘فروش, غروب,’ بازیگران

جولای 8 (UPI) — ستاره ها از میلیون دلار, لیست لس آنجلس وزن در املاک و مستغلات همکار سری فروش غروب آفتاب.

MDLLA‘s Tracy Tutor, Josh Flagg و جیمز هریس در مورد بازیگران از فروش غروب آفتاب در طول روز سه شنبه قسمت از تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند.

تبلیغات

MDLLA و فروش غروب هر دو به دنبال عوامل املاک و مستغلات به عنوان آنها به فروش بالا پایان املاک در منطقه لس آنجلس. این MDLLA تیم است که عمدتا متشکل از مردان در حالی که فروش Sunset خدمه است که عمدتا زنان است.

مدرس گفت: فروش Sunset با تمرکز بیشتر بر روی زنان و زندگی شخصی از فروش املاک و مستغلات.

“من این را می گویند — من دیوانه احترام به زنان در املاک و مستغلات در لس آنجلس” ستاره گفت. “من فقط فکر می کنم که نشان می دهد این است که واقعا در مورد فروش املاک و مستغلات. من فکر می کنم آن را در مورد آشنایی لیسانس در تپه های هالیوود و آن را واقعا باید در واقع براوو نشان می دهد.”

“که می شود گفت, اگر شما می خواهید به فروش املاک و مستغلات شاید نوع در آمد را به ما نشان می دهد و کشف کردن که چگونه است که با این نسخهها کار,” او اضافه شده است.

استاد گفت: او نظر فروش Sunset “کاملا متفاوت حیوانات” از MDLLA. هر دو معلم و فلگ گفت: آنها مواجه می شوند هرگز هر گونه فروش و غروب ستاره ها در یک لیست.

“من هرگز دیده می شود هر یک از این افراد در زندگی واقعی به جز پسران” Flagg گفت: ارجاع جیسون و برت اوپنهایم.

هریس chimed در به می گویند فروش غروب آفتاب است “شات زیبایی است.”

“راه آنها شات نشان می دهد فیلمبرداری فوق العاده بود,” او گفت:.

MDLLA برای اولین بار در براوو در سال 2006 و در حال حاضر در 12 فصل. فروش غروب آفتاب برای اولین بار در Netflix بکشد در مارس 2019 خواهد شد و بازگشت برای فصل سوم در ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>