تماشا کنید: نیویورک عروسی officiated از چهارم-کف پنجره آپارتمان

مارس 23 (UPI) — نیویورک و شوهر تمرین امن اجتماعی فاصله در طول عروسی در فضای باز با داشتن این مراسم officiated توسط یک دوست از پنجره خود را از طبقه چهارم آپارتمان.

رایلی جنینگز و آماندا ویلر گفت: آنها تصمیم به حرکت تا عروسی خود را که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه اکتبر به دلیل ترس coronavirus بحران می تواند بدتر شوند به طوری که آنها تهیه یک مجوز ازدواج پنج شنبه از شهر نیویورک ازدواج دفتر با هدف بازگشت روز بعد برای مراسم.

این زن و شوهر در بر داشت برنامه های خود را کشف و خنثی جمعه زمانی که شهردار بیل د Blasio دستور اداره بسته به طور نامحدود در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

جنینگز و ویلر بدستآمده کمک از دوستان مت ویلسون یک مجوز ازدواج officiant برگزار شد و عروسی خود را در خیابان خارج از ویلسون آپارتمان در واشنگتن ارتفاعات محله منهتن.

ویلر officiated مراسم با تکیه به بیرون از پنجره آپارتمان خود را و فریاد را که در خیابان زیر.

“بعد از یک غم انگیز بعد از ظهر یکی از دوستان ما پیامک با ما در یک گروه چت ما اجازه می دانم که او مقرر شد توسط کارمند شهرستان از نیویورک و می تواند آن را انجام دهد” جنینگز با سی ان ان گفت.

“ما پیامک, ‘Wanna marry ما در خارج از پنجره خود را در 24hrs?” و او گفت: “بله!’ که به من پاسخ داد: “چگونه در مورد در 90 دقیقه؟’ ما هر دو به پایان رسید تا کار جلسات کردم لباس پوشیدن برداشت برخی از گل و رهبری به آپارتمان خود را در اطراف گوشه” او گفت:.

جنینگز گفت: عروسی بود “بیشترین نیویورک لحظه تا کنون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im