تماشا کنید: Nick Jonas تماس صدا ‘ a ‘رویای به حقیقت می پیوندند

Feb. 25 (UPI) — جدید صدای مربی Nick Jonas می گوید پیوستن به سری یک “رویا به حقیقت می پیوندند.”

27 ساله خواننده و بازیگر مورد بحث NBC واقعیت رقابت و رقیب مربی Blake Shelton در روز سه شنبه قسمت امروز پس از اولین شب در صدا.

The Voice فصل 18 نمایش پنج شنبه و ویژگی های جوناس, Shelton, کلی کلارکسون و John Legend به عنوان مربیان است. جوناس گفت: او را تماشا برتر با همسرش, Priyanka Chopra, و برادرش کوین جوناس و خانواده اش.

“این باور نکردنی” جوناس گفت: از اولین بازی خود را. “من در واقع به تماشای با برادرزاده من برادر من و همسرش, همسر من به عنوان به خوبی. چه یک شب بزرگ.”

“این فقط یک بازی سرگرم کننده نشان می دهد که شما به خوبی می دانید,” او اضافه شده است. “به بخشی از آن مربیگری پنل نوع یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

جوناس گفت: او را به آوردن او روح رقابتی به صدای این فصل است.

“هنگامی که شما رشد می کنند تا با برادران آن را بخشی از DNA خود را. این امر به ویژه شدید به خصوص با بلیک گفت:” قبل از اذیت کردن شلتون. “به خصوص با بلیک چون او نیست برنده در خیلی طولانی است.”

در طول The Voice فصل 18 برتر جوناس پیوست شرکت کننده تیت Brusa به خواندن Ed Sheeran آهنگ “کامل است.” Brusa پیوست جوناس تیم پس از هر دو جوناس و شلتون سعی در جذب او است.

جوناس اعلام کرد در ماه اکتبر که او را به پیوستن به صدا. شلتون که قبلا رقابت با سابق صدای مربی, Adam Levine, razzed جوناس در طول یک مصاحبه با الن DeGeneres نمایش در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>