تماشا کنید: Ocasio-کورتز می خواند کامل سبز جدید مقابله با وضوح در کف خانه برای کمک به بهبود ایران با درک

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز در زمان به خانه طبقه یکشنبه به تماس برخی از همکاران جمهوری خواه برای عدم خواندن سبز جدید مقابله با وضوح او معرفی بیش از یک سال پیش و پس از آن خواندن کل 14-صفحه: پیشنهاد به ثبت عمومی.

معرفی شده توسط Ocasio-کورتز (D-n. y.) و سناتور. Ed Markey (D-جرم.) در فوریه 2019 سبز جدید مقابله با وضوح (H. پژوهش. 109/S. پژوهش. 59) در حال حاضر با حمایت بیش از یک صد نفر از اعضای کنگره در سراسر هر دو مجلس. هیچ یک از آنها خواهان.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

قطعنامه (pdf) می گوید که “این وظیفه دولت فدرال برای ایجاد یک سبز معامله جدید” که شامل 10 سال ملی بسیج طرح “دستیابی به net-zero انتشار گازهای گلخانه ای از طریق یک نمایشگاه و فقط انتقال” ایجاد میلیون ها شغل, سرمایه گذاری در زیرساخت امن امن و پایدار در آینده و آدرس ظلم و ستم از “خط مقدم و آسیب پذیر جوامع است.”

صحبت کردن در این خانه طبقه, Ocasio-کورتز گفت که “در طول تمام این سال به عنوان ما در مورد سبز جدید مقابله, من متوجه شده است که موارد بسیاری از اطلاعات غلط در مورد آنچه که در داخل این قطعنامه—مقدار زیادی از وحشی ادعا می کند همه چیز را از گفت: ما به دنبال ممنوعیت هواپیما برای پایان دادن به بستنی.”

“من متوجه شدم که بسیاری از همکاران من هرگز حتی خواندن این قطعنامه که آنها در حال صحبت کردن در,” او گفت:. “بنابراین من تصمیم گرفته اند که از آنجا که همکاران من و برخی از همکاران من در سراسر راهرو می تواند برای برخی از دلیل خواندن این قطعنامه که شاید این ساعت خواهد بود صرف بهترین خواندن آن را به آنها را برای ثبت عمومی.”

تماشا کنید:

در طبقه سخنرانی Ocasio-کورتز همچنین اشاره کرد که مدیران از سه شنبه شب دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در کارولینای جنوبی موفق به سوال در مورد بحران آب و هوا. این نماینده کنگره تایید کرده است, زمان frontrunner در مسابقه دیابت برنی ساندرز (I-Vt.), که اصلی شرکت حامی سبز جدید مقابله با وضوح و مطرح کرده است مربوط به طرح خود را برای سال 2020 پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>