تماشا کنید: ملکه ریمیکس آهنگ های کلاسیک به افتخار COVID-19 ‘قهرمانان’

با وجود اینکه مجبور به تعویق انداختن آن جهانی دوم تور پیوست توسط خواننده و “بت آمریکایی” دونده تا Adam Lambert, Rolling Stone, گزارش ملکه اجازه نمی coronavirus جلوگیری از آنها را از ساخت موسیقی است.

در حالی که لمبرت و ملکه اعضای گروه برایان می و راجر تیلور شده اند تحت مستند در خانه های فردی برای در امان ماندن از COVID-19, WTHR گزارش هر یک از آنها از راه دور ثبت قطعات خود را در به تازگی منتشر شده نسخه ملکه نمادین “ما قهرمانیم” — به جز این “قهرمانان” در حال بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان مبارزه با کروناویروس.

“درست مثل ما فرستاده و ما مردان و زنان به دو جنگ جهانی برای مبارزه با این زنان و مردان جوان در حال حاضر مبارزه برای ما و خطر زندگی خود را هر روز” ممکن است گفته رولینگ استون. “این چیزی است که این آهنگ تبدیل شده است در مورد. آن را برای هر کسی که در خارج وجود دارد کار و قرار دادن زندگی خود را در خطر است.”

این ویدئو که کاهش در بین فیلم از نوازندگان و بهداشت و درمان کارگران و COVID-19 بيمار در سراسر جهان در حال جمع آوری پول برای سازمان بهداشت جهانی COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق. تا کنون به لطف گوگل تطبیق و دو برابر هر donation — 2 $برای هر $1 اهدا — نزدیک به نیمی از $7.5 میلیون دلار هدف در حال حاضر مطرح شده است.

73 ساله درامر تیلور هیچ غریبه ای به این فداکاری کارکنان بهداشتی درمانی در حال ساخت به عنوان دوست دختر خود یکی از مراقبت های بهداشتی حرفه ای مشغول به کار در خط مقدم. او حتی می تواند دیده می شود در این ویدئو جدید برگزاری کارت است که به عنوان خوانده شده “ایمن ماندن تمام. شما در حال قهرمانان” گزارش سنگ نورد.

“هر بازی بخشی از ما و پرداختن به شرایط دشوار ما همه های ما خواهد شد و برنده این چالش” گروه گفت: در یک بیانیه مشترک به انواع. “در طول این زمان ما افکار و تشکر هستند با کسانی که اختصاصی پزشکی قهرمانان ایستاده تا برای نبرد روزانه از طرف ما. آنها قهرمان هستند. شما قهرمان هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im