تماشا کنید: رابرت دنیرو می گوید ترایبکا رانندگی در ‘امن ترین راه برای برگزاری جشنواره

11 ژوئن (فردا) — رابرت دنیرو ستایش چگونه ترایبکا جشنواره خواهد بود در حال وقوع در سراسر درایو در سینما با توجه به COVID-19 همه گیر در حالی که ظاهر می شود در امشب نشان می دهد.

“من شگفت زده می شود اگر دیگر مردم در حال رفتن به آمده تا با این دلیل که به نظر می رسد مانند امن ترین چیز شما می توانید با یک دسته از مردم در اتومبیل های خود را,” دنیرو گفت: میزبانی جیمی فالون در روز چهارشنبه.

تبلیغات

ترایبکا جشنواره خواهد شد با ارائه یک انتخاب سرپرستی جدید کلاسیک و فیلم های مستقل همراه با موسیقی خاص و رویدادهای ورزشی در رانندگی-در تئاتر واقع در لس آنجلس و دالاس و نیویورک شروع در جولای 2.

بلیط به فروش 22 ژوئن. کامل برنامه نویسی خط به بالا اعلام خواهد شد در تاریخ بعد. دنیرو که از بنیانگذاران ترایبکا شرکت و فیلم ترایبکا جشنواره است.

ترایبکا درایو خواهد بود و به بلیط رایگان به کارگران ضروری و یک درصد از درآمد حاصل خواهد شد به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

دنیرو نیز به طور خلاصه مورد بحث و بررسی فیلم بعدی خود با کارگردان مارتین اسکورسیزی با عنوان قاتلان از گل ماه. اپل این است که تامین مالی و خدمت به عنوان creative studio برای این پروژه که همچنین ستاره های لئوناردو دی کاپریو.

“ما در انتظار زمانی که ما در واقع می تواند شروع به دلیل ویروس” دنیرو گفت: در مورد تولید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im