تماشا کنید: زن دوچرخه سواری ساحل به ساحل پس از 8 هفته در COVID-19 مقابل خطوط

20 ژوئیه (UPI) — یک دستیار پزشک که صرف هشت سال در خط مقدم از COVID-19 بحران در شهر نیویورک تصمیم به کلاه کردن دوره تصدی خود را با یک 3,500 مایل دوچرخه سواری از اورگان به نیویورک است.

ترزا Mellas کار کرده است که به عنوان یک سفر دستیار پزشک برای 10 سال گفت: او پذیرفته شده و 25 روز قرارداد به کار تا 12 ساعت شیفت در هر روز در ICU در یک بیمارستان در شمال مرکزی برانکس در ماه مارس شروع COVID-19 بحران و در پایان از آن زمان او پذیرفته دوم 25-روز قرارداد.

تبلیغات

Mellas گفت: او تصمیم گرفت به جشن پایان دومین قرارداد با یک ساحل به ساحل دوچرخه سواری.

“من نیاز دارم روانی فشار و من واقعا impetuously فقط خرید یک بلیط یک بلیط یک طرفه به پورتلند اورگان” Mellas گفت WNBC-تلویزیون. “من حتی نمی باید یک دوچرخه است. من این دوچرخه از Craigslist روز من فرود آمد و من شروع به سوارکاری شرق روز بعد.”

Mellas گفت که او ساخته شده توجه داشته باشید از برخی از دوستان او می خواست به سفر در امتداد راه, اما او برنامه ریزی شده در مسیر او در پرواز است.

“من تا به حال نقشه های گوگل و, من می خواهم در جاده ها و نوع فقط شکل آن را شب قبل اساسا آنچه که من انجام خواهد داد” او گفت WKBW-تلویزیون.

Mellas گفت که او تنها در زمان مجموع 7 روز از سوارکاری در طول 40 روز از سفر خود در سراسر کشور که او موفق توسط سوارکاری 100-130 مایل در هر روز است.

او گفت: بسیاری از افرادی که به پایان رسید تا کمک به او را در طول سفر او شدند غریبه کامل است.

“من می توانم تاکید کنم که افرادی که با من ملاقات غریبه کامل آنها به من پیشنهاد آنها به من پیشنهاد دوش شما نیاز به جایی برای اقامت. من می خواهم دست کشیدن بر روی مردم درب ” می توانم خواب در کنار خود cornfield?’ من ملاقات بسیاری از مردم باور نکردنی. مردم گرد هم آمدند مردم محوری. آنها اشتیاق برای اتصال به,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>