دیده بان متهم به تهمت را NOAA از ‘انتخاب انقراض’ به صورت انتقادی تهدید راست نهنگ ها با پنهان کردن شواهد علمی

به عنوان آتلانتیک شمالی نهنگ راست قرار داده شد در اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت در لیست انقراض گونه های پنج شنبه و حفاظت از محیط زیست گروه را متهم کرده که دولت ایالات متحده از رکوع به ماهیگیری و سوخت های فسیلی صنعت فشار به تطهیر تهدید و عدم تصویب عقل سلیم محدودیت برای حفاظت از حیوانات است.

تنها 400 راست نهنگ ها در سمت چپ وجود و کمتر از 250 نفر از آنها بزرگسال پیشرو IUCN به رها کردن آن “در معرض خطر” طبقه بندی به صورت نهنگ و اضافه کردن آن را به خود “به شدت در معرض خطر” در فهرست قرمز.

با توجه به کارکنان مسئولیت زیست محیطی (همتا) NOAA دسترسی به گسترده علم نشان خطر است که در آن انسان ها قرار داده اند نهنگ اما ایمیل های داخلی نشان می دهد این سازمان با هدف قرار دادن یک چرخش مثبت در چشم انداز برای موجودات زنده است.

“NOAA دارای ابزارهای قدرتمند برای محافظت از شمال اقیانوس اطلس حق نهنگ, اما این انتخاب به استفاده از آنها. در این مورد NOAA انتخاب انقراض است.”
—Kyla بنت همکار

ایمیل از فوریه سال 2020 نشان می دهد حرفه ای و علمی کارکنان نوشتن که مقامات سیاسی در این سازمان شد “freaked” در مفهوم مطبوعات, گزارش, اژدها, زن نهنگ راست که دیده نمی شده است در ماه است و دیشب.

“اما آنها می شود همه بیش از دیگر گوساله رویت,” NOAA شیلات زیست شناس تیم کول نوشت.

“آه من ببینید. آنها فقط می خواهید برای به اشتراک گذاشتن خبر خوب و نه بد” پاسخ داد: Allison هنری دیگر دانشمند در آژانس.

با توجه به نظیر 100% آتلانتیک شمالی حق نهنگ مرگ و میر ناشی از قایق های آنها قابل توجه و گیرایی در دنده ماهیگیری.

“شمال اقیانوس اطلس حق نهنگ جهان برای اولین بار نهنگ بزرگ از گونه های نزدیک به انقراض گفت:” په علم سیاست مدیر Kyla بنت. “آن انقراض است که به طور کامل قابل پیشگیری است. NOAA دارای ابزارهای قدرتمند برای محافظت از شمال اقیانوس اطلس حق نهنگ, اما این انتخاب به استفاده از آنها. در این مورد NOAA انتخاب انقراض است.”

در علاوه بر این به قایق های ماهیگیری و 900,000 خطوط عمودی که حق نهنگ مجبور به حرکت در طول خرچنگ فصل نهنگ’ تندرستی است در معرض خطر لرزه ای airgun انفجار انجام شده توسط شرکت های نفت و گاز برای حفاری دریایی.

در ماه مارس دموکراسی به جلو به نام بازرس کل وزارت تجارت ایالات متحده برای بررسی اینکه آیا سیاسی انتصاب در NOAA حال تغییر حرفه دانشمندان پیشنهاد اقدامات حفاظتی در مورد انفجار.

گزارش می دهد که انتصاب اصلاح دانشمندان و هشدارهای “افزایش نگران کننده سوال در مورد اینکه آیا سیاسی انتصاب در NOAA نقض قانون فدرال و NOAA اداری خود جهت علمی و صداقت است که ایجاب میکند که در هیچ شرایطی ممکن است هر NOAA رسمی بپرسید و یا مستقیم فدرال دانشمندان و یا دیگر NOAA کارکنان به سرکوب و یا تغییر یافته های علمی,'” دموکراسی رو به جلو گفت.

دموکراسی به جلو خواستار رسیدگی توسط وزارت تجارت ایالات متحده بازرس عمومی.

“در گزارش رکوع به فشار سیاسی و تغییر مورد نیاز تجزیه و تحلیل علمی در سیاستگذاری فرایند NOAA انتصاب ممکن است نقض قانون فدرال و NOAA خود مقررات را به خطر انداخته و بقای آتلانتیک شمالی نهنگ راست” گفت: دموکراسی به جلو ارشد مشاوره مایکل مارتینز در آن زمان است. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل تزریق و سیاست را علمی فرایند تصمیم گیری خطرات NOAA اعتبار به عنوان یک واقعیت و علم محور ، بررسی موجه است.”

نظیر به نام برای شبیه کاوشگر در سال 2019 زمانی که ملی دریایی شیلات سرویس گزارش حذف و تحقیقات علمی در مورد خطر افتادن در گزارش خود در سمت راست نهنگ اما نه بررسی کامل شده است.

NOAA نیز شکست خورده به شدت محدود کردن فعالیت های قایق های ماهیگیری حتی زمانی که آژانس آگاه است از حق نهنگ خاص در یک منطقه دریایی نظیر روز پنجشنبه گفت.

در ماه ژوئن یکی از فقط 10 گوساله متولد این فصل زده شد توسط یک قایق و کشته شدن در سواحل نیوجرسی که در آن مقامات به حال صادر سرعت هشدار به عروق. هشدارها تنها صادر شده که حداقل سه حق نهنگ شناخته شده هستند و در یک منطقه است.

“حداقل NOAA باید هشدار و عروق در هنگام هر گونه نهنگ راست است که در زمینه حمل و نقل خطوط” بنت گفت.

اثرات NOAA سهل انگاری در حق نهنگ بوده است مرکب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن فرمان اجرایی اجازه ماهیگیری تجاری در شمال شرق دره و Seamounts دریایی یادبود ملی گفت: این مرکز برای تنوع زیستی در روز پنج شنبه.

“ایالات متحده و کانادا باید بیشتر به حفاظت از نهنگ ها از سرعت کشتی و آهسته و دردناک مرگ و میر در دنده ماهیگیری” گفت: کریستن Monsell حقوقی مدیر مرکز تنوع زیستی اقیانوس برنامه. “ما باید به بسته شدن بیشتر نهنگ راست زیستگاه به ماهیگیری سرعت انتقال به ropeless دنده و نیاز به کشتی های بزرگ به کم کردن سرعت. اینها برخی از عقل سلیم اقدامات هر دو ایالات متحده و کانادا مقامات باید اتخاذ برای نجات این نهنگ.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de