‘لحظه حوضه’: پیوستن به وارن و ساندرز میانه رو دموکرات Klobuchar و Buttigieg توافق #SkipAIPAC

تسلیم شدن به فشار مردمی دیابت ctq و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg هر دو چهارشنبه اعلام کرد که آنها نمی خواهد حضور لابی اسرائیل جلسه در این سال ساخت آنها آخرین دو دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به کاهش یک دعوت نامه به آدرس این کنفرانس است.

یهودی به رهبری گروه IfNotNow اعتبار آن #SkipAIPAC کمپین—که آن را پیشرو با MoveOn, تفکیک, و خانواده های شاغل حزب—و همچنین سال از فشار افکار عمومی از مدافعان فلسطینی’ حقوق بشر—با قانع کننده Buttigieg و Klobuchar به جست و خیز این کنفرانس است.

“این یک لحظه حوضه و یک پیروزی بزرگ در برابر تعصب که AIPAC دارای مشروعیت برای چندین دهه” گفت: IfNotNow بنیانگذاران دنی Moscovitch. “حتی میانه رو در حزب دموکرات در حال حاضر به دلیل خودداری از شرکت در یک کنفرانس توسط جناح راست لابی که متفقین با افراد متعصبی فقط به سپر دولت اسرائیل از هر گونه عواقب انکار مردم فلسطین به آزادی و کرامت است.”

“از آنجا که مردمی فشار جزر و مد است عطف” IfNotNow توییتی.

روزنامه نگار Glenn Greenwald گفت: این تغییر به دور از غروب جامد وضعیت خود را به عنوان “حاشیه راست گرا رادیو اکتیو rogue سازمان است.”

“این همیشه این بود که آن ماسک در نهایت کاهش یافته و آن را در حال حاضر به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان مثل” Greenwald توییتی.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

دموکرات ها و همچنین جمهوری خواهان باید برای دهه حضور سالانه سیاست های کنفرانس رهبری AIPAC است که پشتیبانی از اسرائیل و اشغال نظامی غزه و کرانه باختری است.

سنسور. الیزابت وارن (D-جرم.) اولین دموکرات نامزد ریاست جمهوری در این سال را اعلام کند او را به جست و خیز این کنفرانس به دنبال آن ایالت و سناتور ” برنی ساندرز (I-Vt.) در اوایل این هفته.

“حتی میانه رو در حزب دموکرات در حال حاضر به دلیل خودداری از شرکت در یک کنفرانس توسط جناح راست لابی که متفقین با افراد متعصبی فقط به سپر دولت اسرائیل از هر گونه عواقب انکار مردم فلسطین به آزادی و کرامت است.”
—دنی Moscovitch, IfNotNow
در روز سه شنبه هفت IfNotNow اعضای دستگیر شده بودند در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ریاست جمهوری ستاد در فیلادلفیا برای برگزاری یک عمل وجود دارد. بایدن و تاجر تام Steyer مرتکب نشده به پرش مبارزه کنفرانس و IfNotNow به نام سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است که مجموعه ای به صحبت در این نشست یک “باعث از دست داده.”

MoveOn گفت: آن تشویق تعهدات از چهار انتخابات مقدماتی دموکرات.

“MoveOn اعضای هیجان زده هستند که نامزدهای دموکرات در حال گوش دادن به اکثریت مردمی که از صلح و دیپلماسی بیش از فاجعه جنگ از انتخاب” گفت: ارشد مشاور سیاسی Dan Kalik. “با تشکر از شما سناتور وارن Sanders و Klobuchar و شهردار پیت به صورت ایستاده و ارزش های خود را انتخاب #SkipAIPAC. هیچ نامزدها باید pandering به AIPAC که صرف میلیون ها نفر در تلاش برای شکست توافق هسته ای ایران و در ادامه به ارائه یک پلت فرم برای Islamophobes و متعصبی.”

با تعداد فزاینده ای از شخصیت های مهم سیاسی امتناع چین با ضد فلسطینی حقوق لابی IfNotNow نیز با تمرکز بر پایان دادن به دولت ایالات متحده را برای حمایت از ارتش اسرائیل را اشغال.

“وقت آن است که برای پایان دادن به بررسی خالی و برای ما دلار مالیات به توقف کمک های مالی به اشغال اسرائیل گفت:” Moscovitch.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>