‘ما در حال Abdicating مسئولیت ما’: Ocasio-کورتز ریپ سنا گذشت ناکافی Covid-19 موقت اندازه گیری

پس از مجلس سنا گذشت سهشنبه از “موقت” $480 میلیارد coronavirus محرک لایحه که شامل تقریبا هر مترقی اولویت—از خطر پرداخت برای کارگران خط مقدم به تکرار محرک چک—Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز پاره پاره کنگره برای ادامه فشار به شدت مورد نیاز به عنوان کمک های ایالات متحده تلفات از Covid-19 همچنان به کوه.

“ما در حال abdicating مسئولیت ما” Ocasio-Cortez نیویورک دموکرات در مصاحبه ای گفت: در MSNBC اواخر روز سه شنبه. “هزاران نفر از مردم در حال مرگ هستند و هر روز… و هر بار که ما با تصویب یکی از این لوایح ما در حال شنیدن است که راه حل واقعی در حال آمدن است در آینده لایحه و سپس بعد از قبض و بعد از قبض و در برخی از نقطه ما باید برای بالا بردن دست ما و بگو: هنگام راه حل میاد؟'”

“اگر ما در حال رفتن به هر عضو… به تصویب کوچک افزایشی لایحه با علم به این که ما در آینده نه تا ماه آینده دوباره که دو اجاره کند.”
—Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز

Ocasio-کورتز تنها کنگره حزب دموکرات برای مخالفت با چند تریلیون دلاری مراقبت عمل می کنند که کنگره با تصویب در ماه گذشته را محکوم کرد بسته به عنوان “یکی از بزرگترین شرکت کمک مالی با عنوان چند رشته که ممکن است در تاریخ آمریکا است.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز شنبه, Ocasio-کورتز گفت: در طول یک تماس را فشار دهید که او متمایل به سمت رای گیری در برابر موقت لایحه هنگامی که خانه در نظر بسته در روز پنج شنبه. این قانون شامل بیش از 300 میلیارد دلار بودجه اضافی برای ناقص وام کسب و کار کوچک برنامه 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای Covid-19 تست.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“اگر ما در حال رفتن به هر عضو… به تصویب کوچک افزایشی لایحه با علم به این که ما در آینده نه تا ماه آینده دوباره که دو اجاره چک” گفت: Ocasio-کورتز.

تماشا کنید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru