“ما در حال رفتن به مرگ و میر بیشتر,’ هشدار فرماندار ویسکانسین به عنوان دادگاه عالی ایالت اعتصاب پایین ماندن در خانه سفارش

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers به شدت هشدار داد افزایش coronavirus موارد و مرگ و میر پس از دادگاه عالی ایالت محافظه کار اکثریت اواخر روز چهارشنبه زده اقامت خود را در خانه سفارش جانبداری با قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که شکایت بیش از محدودیت.

در ظاهر در MSNBC پس از دادگاه حکم Evers ناودان 4-3 تصمیم (pdf) به عنوان یکی بدون هیچ گونه پایه و اساسی در “اساسنامه سوابق و یا حقایق است.” چهار محافظه کار قضات گفت: Evers, “انداخته اند دولت ما را به هرج و مرج.” محافظه کار عدالت برایان Hagedorn پیوست دادگاه دو لیبرالها در مخالفت.

“ما در غرب وحشی” گفت: Evers. “وجود دارد هیچ محدودیتی در سراسر ایالت ویسکانسین… ما می رویم به بیشتر موارد ما می رویم به مرگ و میر بیشتر. و آن را غم انگیز مناسبت برای دولت است. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه نا امید هستم.”

تماشا کنید:

به عنوان محلی Milwaukee Journal Sentinel گزارش دولت رای دادگاه عالی “بلافاصله آسانسور تمام محدودیت ها در کسب و کار و گردهمایی های اعمال شده توسط دولت را نگه می دارد اما در محل بسته شدن مدارس تا سقوط.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“اوباما آورده است که طرح دعوی در دادگاه خواسته بود قاضیان با آنها طرف است اما به اقامت خود را حاکم برای حدود یک هفته پس از قانونگذاران و Evers می تواند کار کردن یک طرح جدید برای مقابله با این بیماری همه گیر. قضات کاهش یافته است به انجام این کار است و تا به حال حکم خود, بلافاصله,” the Sentinel گزارش شده است. “برای قرار دادن هر گونه محدودیت های جدید در محل فرماندار دموکرات و جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری خواهد بود مجبور به همکاری با یکدیگر برای مقابله با اببس و جریان از شیوع—چیزی است که دو طرف باید به ندرت قادر به رسیدن به قبل از.”

ویسکانسین بیش از 10,500 تایید Covid-19 موارد و حداقل 400 مرگ و میر. در یک بیانیه Evers گفت: “ما نمی توانیم اجازه دهید امروز حکم لغو همه کار ما انجام داده اند و همه فداکاری Wisconsinites ساخته شده اند در طول این چند ماه گذشته.”

“ما باید همه را به ادامه انجام بخشی خود را به نگه داشتن خانواده های ما همسایگان ما و جوامع ما امن با ادامه اقامت امن در خانه تمرین های اجتماعی فاصله و محدودیت سفر به دلیل مردمی ویروس مرگبار نیست صبر کنید در اطراف برای سیاستمداران و بوروکرات ها به حل و فصل اختلافات خود و یا اعلام قوانین” گفت: Evers.

قاضی ربکا Dallet یکی از ویسکانسین دادگاه عالی دو لیبرال قضات در او نوشت که مخالفت حکم “بدون شک پایین به عنوان یکی از آشکار ترین نمونه های قضایی فعالیت در این دادگاه تاریخ است.”

“و از آن خواهد شد Wisconsinites که پرداخت قیمت” Dallet نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de