ما شاهد جهش در COVID-19 موارد است. که ممکن است یک چیز بد

به عنوان اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های استراحت و تحرک اجتماعی را افزایش می دهد تعدادی از تایید COVID-19 موارد در حال افزایش سریع است. وجود دارد دلیلی برای زنگ ؟

افزایش موارد قطعا نشان می دهد که COVID-19 موجود است. برای کسانی که هنوز امید برای ریشه کنی این ویروس سنبله در مورد اخبار بد است. اما این احتمال که COVID-19 را می توان ریشه کن شده است در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای غیر محتمل. شده اند وجود دارد بیش از 10 میلیون مورد تأیید در سراسر جهان و بیش از 2.5 میلیون نفر در ایالات متحده پس از تایید موارد ممکن است نشان دهنده حدود 10 درصد از عفونت های واقعی این امر نشان میدهد که در حدود 100 میلیون عفونت در سراسر جهان و 25 میلیون نفر در ایالات متحده آمریکا

در طول گسترده اجرا اجتماعی فاصله سیاست در آمریکا روزانه موارد تایید شده در رسیده فقط بیش از 30 هزار نفر در اواسط ماه مارس و سپس به آرامی کاهش یافته و به بیش از 20 هزار نفر در اوایل ماه ژوئن است. در شرایط کاهش COVID-19 موارد اجتماعی فاصله تا به حال اثر محدود. در عین حال پس از آرامش از این اقدامات موارد از سر خود صعود و بیش از 45,000 تنها در سه هفته. در حالی که اجتماعی فاصله سیاست نمی تواند خاموش کردن COVID-19 شیوع آنها ممکن است کمک به جلوگیری از شیوع و گسترش است. شاید دقیق تر سیاست می تواند خفه شیوع اما این به نظر می رسد هر دو سوال برانگیز و سیاسی مقاوم به درمان. در COVID-19 بیش از حد بصورتی پایدار و محکم تاسیس خود در جامعه است.

اگر COVID-19 نمی توان ریشه کن کرد, چه باید انجام شود در مورد افزایش تعداد مورد? از همه مهمتر تمرکز باید به COVID-19 مرگ و میر و بستری شدن اعداد و دور از تعدادی از موارد است. در اینجا سابقه اجرا اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات مثبت تر. در طول اجرا اجتماعی فاصله تعدادی از ما COVID-19 مرگ و میر به حداکثر حدود 2,300 هر روز در اواسط ماه مارس و پس از آن کاهش یافته و به حدود 600 در هر روز توسط اواسط ماه ژوئن.

و بیشتر وجود دارد خبر خوبی است. تعداد COVID-19 مرگ و میر است نه افزایش حتی به عنوان موارد باید افزایش یافته و به اوج جدید. این آشکار است در اعداد از کشورهای است که دیده می شود بزرگترین افزایش در موارد. در گرجستان برای اولین بار دولت برای پایان دادن به اجرا اجتماعی فاصله گرفتن موارد رسیده نادر از 500 دلار در هر روز در اواسط ماه مارس تنها به صعود به 1,700 هر روز تا پایان ماه ژوئن است. در طول همان دوره زمانی مرگ و میر کاهش یافته و از 34 در روز به کمتر از 10 در هر روز. در تگزاس یکی دیگر از COVID-19 ‘کانون’ به تازگی موارد گزارش شده رسیده تقریبا به 7000 تا پایان ماه ژوئن پس از برگزاری در زیر از 2000 مورد در هر روز برای نیمه اول ماه است. هر چند بستری شدن در بیمارستان صعود در این دوره مرگ و میر را افزایش نمی دهد. در آریزونا موارد رفت و از 1,172 در ژوئن 1 به 4,136 در ژوئن 26. در حالی که وجود دارد افزایش در مرگ و میر در نیمه اول ماه ژوئن آنها کاهش یافته و دوباره در نیمه دوم ماه. و بستری شدن در بیمارستان کاهش یافته و در ماه ژوئن. این روند همان است که دیده می شود در کالیفرنیا که در آن موارد دو برابر در ماه ژوئن حتی به عنوان مرگ و میر بدون تغییر باقی مانده است. و در یوتا ؟ به عنوان با دیگر نقاط’ موارد باید بیش از سه برابر شده پس از شروع ماه ژوئن و در عین حال تعداد مرگ و میر برگزار کرده بود ،

چگونه باید مرگ و میر تبدیل طلاق از موارد ؟ یک دلیل بهتر است برای مراقبت از بیمار پس از یک مشکل و پر هزینه فرایند یادگیری در اوایل شیوع. دیگری در حال ظهور است که مداخلات درمانی. اما بزرگترین عاملی است که موارد كردن در میان انعطاف پذیر جمعیت در غیر این صورت افراد سالم حتی به عنوان آسیب پذیر — کسانی که با شرایط از پیش موجود — محتاط باقی می ماند و به طور داوطلبانه اجتماعی حفظ فاصله. این اثر به عنوان اسیر متوسط سن از موارد جدید کاهش مییابد.

انتخابی حفاظت از آسیب پذیر در حالی که شیوع شتاب از طریق جمعيت سالم بسیار موثر و پایدار استراتژی برای پایان دادن به COVID-19 شیوع. و آن خرس حداقل نامطلوب بهداشت و درمان هزینه های صرفه جویی در مصرف ترین زندگی به طور کلی. COVID-19 است 100-200 بار کمتر مرگبار به سالم در غیر این صورت نسبت به کسانی که با شرایط موجود از قبل. انعطاف پذیر جمعیت کمی دلیلی برای ترس COVID-19 و زمانی که شیوع حل در این جمعیت آسیب پذیر و می توانید با خیال راحت ظهور با حداقل خطر.

این استراتژی فرض می شود که گله ایمنی می توان رسید. استدلال در برابر توانایی تولید گله ایمنی برای COVID-19 هنوز در حال ساخته شده, اما این است که حتی به عنوان شواهد نشان می دهد گله ایمنی است که متوجه شدم. در حالی که مقدار ساخته شده است از کاهش سطح آنتی بادی با گذشت زمان پس از عفونت سلول های T برنامه ریزی برای مبارزه با COVID-19 در حال حاضر در موارد هنگام خنثی سازی آنتی بادی ها شناسایی نمی شود. علاوه بر افراد نیست و تولید آنتی بادی خنثی برای همیشه لطفا برای پس از عفونت است. آنها تکیه بر سلول های حافظه به دوباره شروع به تولید آنتی بادی تنها زمانی که آنها بعد از به چالش کشیده با عفونت است. بنابراین کم و یا کاهش سطح آنتی بادی هستند و هیچ نشانه ای از عدم ایمنی. یک توجه داشته باشید اضافی از قول این است که صلیب-ایمنی در ابتدا با تخفیف نظریه که قبل از عفونت های مختلف coronaviruses اعطا برخی از سطح از ایمنی به COVID-19, واقعی است و به احتمال زیاد منجر به مقاومت در برابر.

جمعیت به نظر می رسد به طور غریزی و به طور طبیعی اجرای یک استراتژی اجتماعی فاصله برای آسیب پذیر حتی به عنوان سالم ظهور را در معرض تبدیل و ساخت گله ایمنی برای کل جمعیت. افزایش موارد است که انتظار می رود در این استراتژی است و چیزی برای ترس. آن را نشان دهنده آغاز پایان طبیعی برای COVID-19 شیوع. کاهش افزایش موارد حداقل در شرایطی قابل توجهی خوشه در مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان تنها بی ارزش افزایش شیوع.

مارک هانسن به دست آورده (Ph. D.) برای دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد در سرطان شناسی و استاد فیزیولوژی و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه بریگهم جوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im