ما اعتقاد داریم که این “تیره پول” گروه غیر قانونی صرف نزدیک به 5 میلیون دلار برای از بین بردن ساندرز 2020 کمپین

رای دهندگان از سراسر طیف سیاسی هستند نگران افزایش راز صرف در انتخابات ما و به درستی. سیاسی شفافیت و ابزاری است برای پیشبرد اصول متمم اول قانون اساسی با تشویق تبادل ایده های مورد نیاز برای رای دهندگان برای تصمیم گیری آگاهانه.

کمپین حقوقی مرکز (CLC) شکایت با کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) در برابر “چادر بزرگ پروژه” به صورت غیر قانونی پنهان کردن هویت اهدا کنندگان که bankrolled بیش از 4.8 میلیون دلار در تبلیغات در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

چادر بزرگ پروژه غیر انتفاعی صرف بیشتر از هر دیگر “تاریک پول” در انتخابات ریاست جمهوری اولیه. در واقع خود را مستقل از هزینه های صرف رتبه نهم در میان تمام گروه های خارج از در سال 2020 چرخه تا کنون حتی بیش از هزینه های برخی از تاسیس حزب تراز وسط قرار دارد فوق العاده عمل سیاسی کمیته (PACs.)

در عین حال آن را ندارد فاش ثروتمند منافع خاص که bankrolled که هزینه های.

تحت قانون فدرال, سازمان ثبت نام باید به عنوان یک سیاسی کمیتهو فایل به طور منظم گزارش افشای آن همکاران و هزینهاگر آن را تا به هدف اصلی انتخاب و یا شکست فدرال نامزد شده است. CLC شکایت مدعی است که چادر بزرگ پروژه باید ثبت نام کرده اند به عنوان یک سیاسی کمیته پس از آن ایجاد شد و به مخالفت با آن. برنی ساندرز’ انتخابات و همه آن شناخته شده فعالیت های متمرکز شده بود در مخالفت با Sanders.

چادر بزرگ پروژه تشکیل یک روز پس از ساندرز برنده نیوهمپشایر دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و یک هفته پس از ساندرز به پایان رسید در یک مجازی کراوات در آیووا قفقاز. آن مدیر اجرایی, Jonathan Kott, گفت: او ایجاد گروه پس از نزدیک توسط اهداکنندگان ثروتمند نگران ساندرز’ افزایش است.

این گروه مطرح $1 میلیون نفر در روز از تشکیل خود که آن را “ریخت” به ضد ساندرز تبلیغات. در آن زمان Kott گفت که “آگهی اقدام به خرید می تواند گسترش به عنوان گروه همچنان به جمع آوری کمک مالی” و “هر آینده تبلیغات ادامه خواهد داد تا به هدف ساندرز”; به عنوان دموکراتیک اولیه اقدام بزرگ چادر پروژه مطرح شده میلیون ها نفر بیشتر و سپس خرید میلیون ها نفر بیشتر در ضد ساندرز تبلیغات.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در ماه پس از تشکیل چادر بزرگ پروژه با صرف بیش از 4.8 میلیون دلار در ضد ساندرز تبلیغات هدف اولیه رای دهندگان در مکان هایی مانند کارولینای جنوبی و در سه شنبه متحده است. آن را ثبت و گزارش آگهی خود را صرف FEC اما فاش نمی کند آن را اهدا می کنند.

(نه تنها چادر بزرگ پروژه را ترک رای دهندگان در تاریکی در مورد بودجه آن نیز قرار داده شده و بسیاری از آن دیجیتال تبلیغات به شیوه ای که در سمت چپ رای دهندگان در تاریکی در مورد محتوای بیشتر تبلیغات است که آن را فرار آنلاین به عنوان CLC به تازگی مستند.)

حتی هزینه های که چادر بزرگ پروژه مورد نیاز نمی باشد به گزارش FEC—با تشکر از شکاف در مالی مبارزات انتخاباتی قانون است که تنها نیاز به گزارش دیجیتال تبلیغات است که به صراحت حمایت و یا علیه نامزدها—با اینحال متمرکز بود در مخالفت با Sanders.

پس از ساندرز’ مسیر برای نامزدی ریاست جمهوری شد در نزدیکی-عدم امکان چادر بزرگ پروژه فعالیت بشدت کاهش یافته است—شواهد بیشتری است که عمده آن هدف شکست دادن فدرال نامزد شده است.

چادر بزرگ پروژه اداره تبلیغات خود را تحت نام پس ساندرز از دست میشیگان اولیه و اجرای تبلیغات تحت نام مستعار پس ساندرز از دست آریزونا اولیه. آن مدیر اجرایی اتحاد خود را متوقف رسانه های حمله رعد اسا و این گروه خود را به روز نکرده صفحات رسانه های اجتماعی.

شواهد قویا نشان می دهد که چادر بزرگ پروژه هدف اصلی مؤثر در انتخابات فدرال است اما موفق به ثبت نام به عنوان یک سیاسی کمیته و علنا خود را فاش همکاران در نقض قانون فدرال است.

عمومی نباید در تاریکی در مورد پول پشت چند میلیون دلار تلاش برای نفوذ در انتخابات مقدماتی.

جزئیات کامل شکایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im