‘ما می توانیم و باید بهتر انجام دهید’: خانه عبور عظیم از 3 تریلیون بسته امداد اما ترقی خواهان می گویند بیشتر باید انجام شود

این دموکرات اکثریت مجلس نمایندگان تصویب عظیم از 3 تریلیون coronavirus امداد بسته محرک شناخته شده به عنوان قهرمانان عمل تقریبا در امتداد خط حزب در شب جمعه با وجود مترقی نگرانی بیش از این لایحه مقررات.

“حقیقت این است که در حالی که یک گام مهم در جهت درست این لایحه نه چندان دور به اندازه کافی برای ارائه به فوریت نیاز اقتصادی کمک به میلیون ها نفر از افرادی که خود را از دست داده و درآمد است که خانواده ها در حال حاضر در خطوط مواد غذایی,” آنا ماریا Archila co-مدیر اجرایی مرکز برای محبوب دموکراسی در بیانیه ای گفت: جمعه. “ما باید مبارزه برای قانونی که فلسطين حیثیت خود را و محافظت از زندگی خود را.”

تسکین بسته بود که اولویت مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) تصویب شد و پس از ساعت ها بحث و اصلاحات در سراسر جمعه. این لایحه موضوع شدید به عقب و جلو در میان ترقی خواهان با نیاز اقتصادی امداد وزن بودن در برابر قانون را جالب به کسب و کار بزرگ و غنی است.

این لایحه نهایی شامل 1 تریلیون دلار در کمک به دولت ها و محلات گسترش بیکاری پیشرفت به پایان ماه ژانویه و دیگری را فراهم می کند یک بار $1,200 محرک پرداخت برای هر آمریکایی است. این بسته همچنین شامل قوانین برای جلوگیری از overcharging زندانیان برای تلفن و اینترنت و همچنین گسترش مواد غذایی تمبر بودجه و حفاظت از اداره پست.

اما به عنوان ملت‘s رابرت Borosage گزارش این لایحه به معنای ارسال یک پیام روشن به حزب دموکرات را مترقی بال:

پیام واقعی در لایحه فرستاده شد نه به مغلوب ساختن پیشی جستن اما به ترقی خواهان در داخل و خارج از کنگره. با کنگره پراکنده پلوسی و کمیته صندلی نگهداری آهن کنترل از آنچه رفت به این لایحه. و این پیام را به ترقی خواهان روشن بود: نه هنوز. هیچ به تکرار پرداخت نقدی است. هیچ به تضمین حقوق است که کارگران خاموش بیکاری با وجود نماینده Pramila Jayapal موفقیت در به دست آوردن حمایت گسترده از این طرح در سراسر حزبی. هیچ به مدیکر پرداخت هزینه های مراقبت های بهداشتی از بیکار. هیچ به یک شغل تضمین کند. هیچ به یک مهلت قانونی برای اجاره و پرداخت وام مسکن. هیچ به بخشش بدهی. هیچ مالکیت عمومی سهام در شرکت های که در حال bailed. هیچ منع شرکت های ادغام یا محافظت بیشتر در برابر سهام خصوصی شکارچیان’ چیدن استخوان های ضعیف شرکت. هیچ عمده سبز زیرساخت ابتکار.

روزنامه نگار اندرو پرز با اشاره به لایحه یونان از لابی شرکت به عنوان یک مثال از قهرمانان قانون کاستی ها و اولویت های دموکراتیک رهبری است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“وجود دارد برخی از مناسب و معقول همه چیز در محرک لایحه” پرز گفت: “اما ترقی خواهان باید پذیرفت رای گیری برای زباله مانند یک ویژه وام صندوق برای گروه های لابی گری است که مبارزه با هر قطعه از دستور کار خود را از مدیکر برای همه, برای سبز جدید معامله به هر کارگر حمایت.”

Jayapal (D-شستشو.) یک “نه” رای در بسته با استناد به یک ستون برای رویاهای مشترک این لایحه عدم چک تضمین حفاظت, جهانی, بهداشت و درمان, کسب و کار کوچک و حمایت.

این کنگره تنها مترقی در خانه برابر رای نهایی بسته نوشت که این لایحه شد و در نهایت کافی برای پاسخگویی به نیازهای شکست دادن این بیماری:

کنگره باید با خودمان صادق و با ما ترکیبات: تاریخی بهداشت عمومی و بحران اقتصادی آمریکایی ها رو به پایان خواهد رسید در خود را دارد. ما باید به ضرب و شتم ویروس. به ضرب و شتم ویروس, ما باید مردم در خانه. برای نگه داشتن مردم در خانه ما باید مطمئن شوید که آنها دریافت چک های خود می توانید دسترسی به مراقبت های بهداشتی خود را و احساس تحت فشار برای بازگشت به کار قبل از آن امن است. این تنها راهی است که ما می توانیم به مردم آمریکا کمک واقعی و یقین قبل از این بحران بدتر می شود—چرا که اگر ما موفق به انجام این کار آن خواهد شد.

مترقی حمایت گروه تقسیم ملی, سیاست, مدیر فرشته پدیللا اذعان کسانی که کاستی در حالی که به طور کلی ستایش تصویب این لایحه.

“ما در حمایت از این لایحه اما آن را هنوز هم شامل عمده اتاق را برای بهبود به خصوص در حفاظت از حقوق و بسط به پوشش مراقبت های بهداشتی” گفت: پدیللا. “ما همچنان به مبارزه برای بهبود آن در حالی که کار برای اطمینان از خود را قوی مقررات دست نخورده باقی می ماند زمانی که این لایحه در دیدار Grim Reaper در سنا است.”

مردم عمل تکرار خواستار امداد گفت: در بیانیه ای که بسته را کمبود روشن ساخته است کنگره نیاز خواهد بود به بازگشت هر چه زودتر به جای بعد به تصویب بیشتر برای کمک به آمریکایی ها در یک “واقعی مردم را نجات.”

“که شامل لغو اجاره و پرداخت وام مسکن برای مدت بحران; ثبت نام بیمه به مدیکر و حصول اطمینان از همه در ایالات متحده می تواند دسترسی به بهداشت و درمان در صورت نیاز و مستقیم پرداخت نقدی ماندگار تا زمانی که اقتصاد بهبود” گروه گفت. “ما همچنان به فشار مقامات منتخب شامل این اولویت ها در این و کمک های آینده بسته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im