“ما می توانید ببینید هر یک راه خود دیدار خواهد بود خوب برای شهر’: بزرگترین تولسا روزنامه می گوید تهمت نه خوش آمدید

هیئت تحریریه Tulsa, اوکلاهما, بزرگترین روزنامه در روز دوشنبه ناودان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده در ژوئن 20, کمپین تجمع به عنوان ضعیف به پایان رسیده و به شدت واقع در صورتی که خطرات تضعیف این شهرستان در مبارزه با Covid-19 و خطرناکی برافروختن خیابان اعتراض به خشونت پلیس.

“تولسا است که هنوز هم در برخورد با چالش های ایجاد شده توسط یک بیماری همه گیر” می خواند سرمقاله منتشر شده دوشنبه در تولسا جهان. “شهر و دولت را مجاز بازگشایی اما این باعث نمی شود که یک توده داخل سالن جمع مردم فشرده و نزدیک به هم و تشویق یک ایده خوب است. وجود دارد هیچ درمان برای Covid-19 و هیچ واکسن. از آن خواهد شد ما سیستم بهداشت و درمان است که باید برای مقابله با هر اثر را دنبال کنید.”

“وجود دارد هیچ درمان برای Covid-19 و هیچ واکسن. از آن خواهد شد ما سیستم بهداشت و درمان است که باید برای مقابله با هر اثر را دنبال کنید.”
Tulsa World هیئت تحریریه

“ما نمی دانیم چرا او را انتخاب تولسا” در سرمقاله متحده “اما ما می توانید هر راه که سفر خود را خوب خواهد بود برای شهر است.”

رئیس جمهور کمپین تجمع در ابتدا برنامه ریزی شده را در Juneteenth—ژوئن 19 تعطیلات که یادبود پایان برده داری در ایالات متحده—اما تهمت قرار دادند و این تجمع پشت یک روز در این صورت گسترده میکند.

این Tulsa World تحریریه آمد و تنها چند روز پس از مدیر این شهرستان در بخش بهداشت و درمان به نام تهمت به تعویق انداختن رالی “به زمانی که ویروس نیست و به عنوان یک نگرانی بزرگ به عنوان آن امروز است.”

“Covid است که در اینجا در تولسا آن است که انتقال بسیار کارآمد” گفت: دکتر بروس دارت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین موثر اذعان کرد که این رویداد به شمار قابل توجهی خطر بهداشت عمومی نیاز آینده نگر شرکت کنندگان به علامت چشم پوشی تعهد به شکایت اگر آنها قرارداد Covid-19 در این تجمع است.

در علاوه بر این به انتقاد از خطرناک زمان مبارزات انتخاباتی رویداد Tulsa World هیئت تحریریه همچنین اشاره کرد که “تهمت خواهد بود پیش بینی وضع هوا در شهرستان که 99 سال پیش, سایت خونین نژاد قتل عام.”

“تولسا و ملت باقی می ماند در لبه پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. مغلوب ساختن پیشی جستن یک تفرقه رقم را جذب تظاهرات اکثریت قریب به اتفاق است که ما انتظار داریم به صلح آمیز است. اما همچنین ممکن است تقابل و رفتار نامناسب از برخی” سرمقاله می خواند. “دوباره تولسا خواهد بود تا حد زیادی به تنهایی در برخورد با آنچه اتفاق می افتد در زمانی که بودجه شهرستان را منابع در حال حاضر نازک کشیده شده است.”

“این است که جای اشتباه برای این تجمع” سرمقاله متحده در بسته شدن. “زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده بازدیدکننده داشته است خود را به شهر باید آن را هیجان انگیز است. ما فکر می کنم برگ برنده دیدار خواهد بود اما برای بسیاری از دلایل نادرست و ما نمی توانیم از آن استقبال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im