ما ایجاد این قابلیت ها و قابلیت ها است که گاز گرفتن پشت

حدود 12000 سال پیش بشر اهلی از جهان طبیعی به صورت جدی آغاز شد با عمدی کشت گیاهان وحشی و حیوانات. سریع به جلو به امروز ما و سلطه بر این سیاره به نظر می رسد به عنوان 7.8 میلیارد دلار از ما ضرب در سراسر سطح آن و رسیدن ما گسترش از اعماق دریا تخت که در حال استخراج به آسمان که در آن ما با توجه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام یک فضای نیروی.

در عین حال به عنوان ساخته شده توسط روشن اخیر مناجات حوادث – از این بیماری همه گیر کوروناویروس به امریکا مرگبارترین آتش سوزی در یک قرن نیروهای وجود دارد که نمی تواند اهلی. در واقع دخالت ما با جهان طبیعی است که ساخت آنها بیشتر موجب شعله ور شدن به فاجعه است. ما ایجاد این قابلیت ها و قابلیت ها است که گاز گرفتن بازگشت.

Covid-19 به نظر می رسد که ظهور در ووهان غذاهای دریایی و حیوانات وحشی در بازار و در عین حال برخی از دانشمندان استدلال می کنند که آن منشاء واقعی داستان نهفته است در این اختلال در اکوسیستم. آزمایش ژنتیکی نشان می دهد که این ویروس احتمالا از خفاش ها و در برخی از نقطه ممکن است منتقل می شود از طریق یک واسط گونه مانند pangolin ترین قاچاق حیوانات در جهان است. اگر چه pangolins نمی شد – رسما – به عنوان ذکر شده معامله در بازار آن بود قطعا میزبان به دیگر حیوانات وحشی مانند گرگ نوزادان تمساح و civets.

ما می دانیم که وجود خواهد داشت بیشتر شیوع بیماری به عنوان یک نتیجه از آب و تنوع زیستی تخریب بی ثباتی سیاسی.

“حیوانات وحشی حمل منحصر به فرد خود را ویروس” دیوید Quammen نویسنده سرريز: حیوانات عفونت و آینده بشر همه گیر گفت ییل محیط 360. “هنگامی که ما به یک جنگل گرمسیری با آن تنوع و ما شروع به قطع درختان و گرفتن حیوانات یا کشتن حیوانات برای غذا” – و یا ارسال آنها را به بازار که در آن آنها می توانند در ترکیب با مزرعه حیوانات و انسان – “سپس ما به کسانی که ویروس ها از این فرصت برای تبدیل شدن به ویروس ها برای پرش به آمریکا و پیدا کردن یک میزبان جدید بسیار فراوان میزبان”.

خطر گسترش بیماری از حیوانات به انسان است و در واقع بزرگترین زمانی که حیوانات نگران هستند در معرض خطر و کاهش توجه به قاچاق و تخریب زیستگاه یک مطالعه اخیر نشان داد. بحران آب و هوا و رشد جمعیت انسانی هستند “بیماری آمپلی فایر” با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

آتش سوزی به طور مشابه نشان می دهد که چگونه ما بازسازی طبیعی جهان تا به حال عواقب فاجعه بار است. در کتاب آتش در بهشت که بر ما گسترده گزارش گاردین منتشر شد و امروز ما سند نابودی کل یک شهر کالیفرنیا در سال 2018 توسط آتش از شدت بی سابقه ای در دوران مدرن. ادعا 85 زندگی آن است که مرگبارترین آتش سوزی تا کنون در دولت است.

ما می دانیم که وجود خواهد داشت بیشتر شیوع بیماری به عنوان یک نتیجه از آب و تنوع زیستی تخریب بی ثباتی سیاسی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آتش سوزی بومی غربی ما در راه همان است که بادهای موسمی یا طوفان بومی به جاهای دیگر. هنوز یک قرن از تلاش برای تمبر آنها و حفاظت از زندگی بشر و اموال در کالیفرنیا را ترک کرده است دولت از جنگل ها و مراتع در معرض انبوه با پوشش گیاهی قابل اشتعال که در غیر این صورت باید سوخته در نیمه منظم اما کم شدت می سوزد. به مسائل بدتر جهانی گرمایش ارائه کالیفرنیا مکان های وحشی همیشه خشک کن.

بهشت ساکنان دانست و از شمشیر آویزان است که بیش از سر خود را. این شهر در حال تخلیه برنامه ریزی و اضطراری robocall سیستم. در تابستان سال 2018 یک هولناک و هیبت الهام بخش آتش گردباد 1,000 ft گسترده ای گذاشته بود زباله به منطقه فقط 80 مایل دور. “این یک موضوع اگر” یکی دیرین ساکن Iris نتیویدد به ما گفت. “این یک موضوع از زمانی که.”

حتی پس هیچ کس تصور چقدر بد خواهد بود که آن روز صبح در اوایل ماه نوامبر هنگامی که یک جرقه از یک PG&E انتقال برج مشتعل قلم مو است که آن را احاطه کرده در یک نقطه مصرف نزدیک به 400 فوتبال آمریکایی زمینه ارزش پوشش گیاهی یک دقیقه در آن با حداکثر سرعت دویدن به بهشت. شعله های آتش که سوخته به عنوان گرم به عنوان یک کوره جسد سوزی ذوب اتومبیل و blowtorched هزاران خانه. آتش به دام افتاده مردم در شهر و بسیاری از غافل.

بهشت دچار مجموع ویرانی و تصاویر از محله ها کاهش می یابد به چیزی جز انبوهی از خاکستر شوکه جهان است.

ما می خواهم بگویم این بود که طبیعی جدید – به جز که در واقع “این امر می تواند یک اشتباه است که فرض کنیم که این منطقه رسیده است در هر صورت ظاهر پایدار فلات” سه آتش سوزی دانشمندان نوشت نگهبان تنها چند ماه قبل از بهشت و آتش. ما می دانیم که وجود خواهد ادامه خواهد داشت آتش سوزی. ما همچنین می دانیم که وجود خواهد داشت بیشتر شیوع بیماری به عنوان یک نتیجه از آب و تنوع زیستی, تخریب, بی ثباتی سیاسی و گسترش دامنه پشه و کنه.

در عین حال یکی از خوش بینانه درس از Covid-19 فاجعه است که ما عمل می کنند. ما را از توجه به تماس به ماندن در خانه و ما را محکوم اقتصاد در این روند اگر آن را به معنی صرفه جویی در زندگی. و ما آن را یک شبه.

در بخشی از ما-اهلی, هنوز, وحشی, سیاره های زمین شناسی دوران که خرس نام ما آموخته ایم که ما انجام می دهیم در واقع دارای اراده به دیگری جلوگیری از همه گیر و دیگری بهشت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de