ما این: دیوان عالی IF ارائه به مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستانه دستور کار

واشنگتن – امروز دادگاه عالی اعلام کرد 5-4 حاکم در عمل معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه موارد حاکم است که تهمت غیرقانونی در تلاش برای پایان دادن به برنامه DACA.

Lorella Praeli رئیس جمهور از تغییر جامعه اقدام کنند و در پاسخ:

“تصمیم امروز این است که مردم قدرت چیزی است که تبدیل این کشور به یکی که در آن همه استقبال کرده است. این تصمیم را حدود 700,000 IF دارندگان که تکیه بر این برنامه برای کار و زندگی می کنند زندگی خود را در اینجا در ایالات متحده است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

IF موفق ترین سیاست های مهاجرتی از نسل ما و نشان می دهد که قدرت از راه حل های تولید شده به طور مستقیم از نهفته مردم است. ما نیاز به راه حل های بیشتری است که مرکز ما و جوامع ما در زندگی تجربه-نقشه راه برای تحول و تغییر.

در حالی که این تصمیم تأکید می کند که در خانه است که در اینجا برای DACA دارندگان و خانواده های این دولت ادامه خواهد داد به فشار خود نژادپرستانه دستور کار بدون تردید. اعضای کنگره باید توجه ما تماس برای توقف کمک های مالی به سازمان های اجرای قانون است که با تهدید و ارعاب مهاجر Latinx و جوامع است.

کشور ما در حال تجربه یک حساب به عنوان سیاه و سفید مردم در این کشور معترض هستند در دفاع از زندگی و مبارزه برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند. ما در کنار آنها می دانند که ما مبارزه برای عدالت در هم تنیده هستند. ما همچنان به مبارزه در خیابان, در دولت قانونگذاران در کنگره و در صندوق های رای. ما ادامه خواهد داد برای ساخت یک کشور که در آن همه ما می تواند رشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net