“ما باید برای دریافت آب و هوا جمهور در دفتر’: جین فوندا می گوید برنی ساندرز تنها آب و هوا نامزد

هشتاد ساله بازیگر و فعال, جین فوندا اعلام کرد پیش از اقدام آب و هوا در تظاهرات کالیفرنیا جمعه که ایالات متحده نیاز به یک “آب و هوا جمهور” و او در حال حاضر حمایت سناتور. برنی ساندرز است که رهبری یک جنبش مردمی به چالش کشیدن حزب دموکرات استقرار coalescing در اطراف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“ما به یک آب و هوا جمهور در اتاق و تنها یک در حال حاضر که برنی ساندرز.”
—جین فوندا بازیگر و فعال

“ما به یک آب و هوا جمهور در اتاق و تنها یک در حال حاضر که برنی ساندرز” فوندا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز قبل از لس آنجلس تظاهرات کردند. “من به طور غیر مستقیم گفت من معتقدم که شما باید برای حمایت از آب و هوا نامزد.”

تشکر. Tulsi Gabbard (D-هاوایی) است که از لحاظ فنی هنوز در دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه اما سه شنبه به طور موثر از آن ساخته شده دو فرد مسابقه بین بایدن و ساندرز (I-Vt.). ایالات متحده آمریکا امروز ذکر است که فوندا قبلا اهدا به سنسور. ctq (D-Minn.) و الیزابت وارن (D-جرم.), که پس از پایان مبارزات انتخاباتی خود را.

ساندرز’ سبز قرارداد جدید پیشنهاد برای مقابله با بحران جهانی آب و هوایی و اطمینان از درست انتقال به انرژی های تجدید پذیر مورد ستایش قرار داد و آب و هوای طرفداران به عنوان یک “بازی-changer.” طرح پرده برداری کرد در ماه اوت سال 2019 خواستار “100% انرژی های تجدید پذیر برق و حمل و نقل بعد از سال 2030 و کامل decarbonization حداقل تا سال 2050.”

نویسنده و فعال نائومی کلاین که نوشته شده است به طور گسترده در مورد بحران آب و هوا و تایید Sanders, استقبال فوندا را برای حمایت از ریاست جمهوری امیدوار در یک جفت توییتهایی شنبه:

فوندا نظرات در مورد حمایت از ساندرز آمد پیش از دوم آتش مته جمعه رویداد در کالیفرنیا است. در اکتبر 2019 Fonda راه اندازی آتش مته جمعه به عنوان یک هفتگی کمپین نافرمانی مدنی در واشنگتن که با هدف فشار آمریکا سیاستگذاران به ممنوعه آدرس انسانی ناشی از بحران آب و هوا.

پس از چند ماه و پنج دستگیری فوندا به کالیفرنیا بازگشت به از سرگیری فیلمبرداری خود را Netflix نشان دادن فضل و فرانکی. او همچنین همکاری با فعالان صلح سبز در ایالات متحده آمریکا را به آتش مته جمعه ها به سواحل غرب است. اولین ماهانه رالی برگزار شد در فوریه. 7 در تالار شهر در لس آنجلس. دومین رویداد روز شنبه در لس آنجلس بندر منطقه و تمرکز بر محیط زیست نژادپرستی.

با آتش مته جمعه تظاهرات “ما در اعتراض به یک تهدید وجودی است که می تواند تعیین آینده از زندگی انسان در این سیاره در واقع” فوندا توضیح داد: به ایالات متحده آمریکا امروز.

فوندا وکلای زده یک معامله با یک سی قاضی که 82 ساله نمی خواهد در صورت مجازات و یا دادگاه خرما برای دستگیری او تا زمانی که او نیست بازداشت در لس آنجلس به مدت سه ماه. اگر چه او نمی تواند خطر دستگیری در حالی که فوندا همچنان به تقاضا اقدام آب و هوا—به طور خاص برش انتشار 50 درصد در دهه آینده و توقف تدریجی سوخت های فسیلی تا سال 2050.

“این است که رفتن به بسیار بسیار سخت و نیاز به میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم را به انجام بیش از فقط نگران بود اما به واقع تبدیل به فعالان و تبدیل مایل به قرار دادن بدن خود در خط” فوندا گفت. “همین دلیل است که ما در حال انجام تمرین آتش جمعه.”

فوندا ملحق شد جمعه با فضل و فرانکی شرکت ستاره Lily Tomlin و سام واترستون و همچنین دیگر افراد مشهور و ملی جامعه و سازمان. پس از تجمع در دفاتر لس آنجلس شهر Councilmember جو Buscaino یک گروه از بازیگران و فعالان بازدید سوخت های فسیلی تاثیر مناطق در این منطقه قبل از blockading ورودی یک Warren E&P استخراج نفت سایت. وجود دارد هیچ دستگیری.

“در حالی که ما در میان عظیم مسری بحران بهداشتی در سراسر جهان بسیار ساکت تر بحران بهداشتی بدتر در جوامع مانند ویلمینگتون ایالت کالیفرنیا که در آن صدها نفر از ساکنان فعالان و مشاهیر به من پیوست و امروز” فوندا در بیانیه ای گفت جمعه. “ما شنیده داستان قدرتمند از اعضای جامعه که تبدیل شده اند به طور جدی بیمار به سادگی با زندگی در خانه های خود که در آن حفاری است که اتفاق می افتد در پشت حیاط خود را بدون اجازه آنها.”

“ما خواهد شد تماشای کالیفرنیا رهبری به طور خاص Councilmember جو Busciano که اجازه داده است خود را در منطقه برای تبدیل شدن به یک قربانی منطقه برای سوخت های فسیلی, صنعت, صنعت و خواستار آنها بهتر” فوندا وعده داده شده است. “ما نمی خواهد آرام را تا زمانی که رهبری ما تصمیم می گیرد برای محافظت از مردم و آب و هوا است.”

فوندا نذر برای برگزاری کالیفرنیا رهبری پاسخگو بود و تکرار توسط دیگر آب و هوا فعالان. آنی لئونارد از فعالان صلح سبز در ایالات متحده آمریکا به نام لیبریا گاوین Newsom به “انجام کاری برای سلامت و ایمنی و جوامع مانند ویلمینگتون و شروع فقط انتقال دور از سوخت های فسیلی برای این صنعت به کارگران است.”

Newsom, لئونارد گفت: “باید توقف صدور مجوز جدید برای نفت و گاز پروژه های قطره سوخت فسیلی موجود تولید و رول کردن شکست محدودیت ایجاد یک 2,500 پا سلامت و امنیت منطقه حائل بین سوخت های فسیلی زیرساخت مانند وارن E&P در سایت ها و خانه ها و مدارس و دیگر سایت های حساس در محله مانند ویلمینگتون.”

به عنوان ویلمینگتون سازمان جامعه Alicia Riveria توضیح داد:

روغن عملیات اتفاق می افتد درست در کنار ما خانه ها و مدارس و پارک ها در ویلمینگتن. مردم رنج می برند در حالی که سیاستمداران در حال نشستن بر روی دست خود را. فقط در هفته گذشته آتش سوزی در یک پالایشگاه در جامعه ما است و ما تا به حال به توصیه ساکنان به ماندن در خانه و ویندوز خود را به تلاش برای کاهش گازهای سمی از آمدن به خانه های خود. وجود محیطی نژاد پرستی در بازی خط مقدم برای جوامع در سراسر کالیفرنیا و آن را غیر قابل قبول است.

دکتر صبا ملک پزشکان برای مسئولیت اجتماعی-لوس آنجلس و ایستاده-LA ائتلاف گفت: “این بهداشت عمومی حس مشترک—بر اساس یک کوه از شواهد علمی—که تولید نفت تعلق ندارد در هر نقطه در نزدیکی خانه و مدرسه و یا دیگر حساس زمین استفاده می کند.”

“پس چرا آنها باقی می ماند در جوامع مانند ویلمینگتون و جنوب لس آنجلس؟” ملک اضافه شده است. “از آنجا که این جوامع در حال تشکیل اکثریت مردم از رنگ پایین درآمد مردم با کمتر دسترسی به بهداشت و درمان کافی و در نتیجه حتی در معرض خطر بیشتری از بیماری های مزمن و افزایش آسیب پذیری به اثرات زیست محیطی این توهین.”

این پست به روز شده است با توضیح از نویسنده و فعال نائومی کلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im