“ما زنده به مبارزه با یک روز دیگر… نگه داشتن تماس بگو مدافعان حریم خصوصی به عنوان خانه به تعویق انداختن رای به Reauthorize FBI جرم جاسوسی قدرت

در این صورت از رشد مخالفت از اعضای هر دو طرف و فشار مبارزات انتخاباتی توسط طرفداران حفظ حریم خصوصی, خانه دموکراتیک رهبری در آخرین لحظه تصمیم گرفت روز شنبه به تعویق انداختن رای به reauthorize چند تا از FBI داخلی نظارت قدرت پس از آن آشکار شد که این لایحه فاقد پشتیبانی کافی برای تصویب.

“این به این معنا نیست این است که بیش از. این فقط بدان معنی است که ما زندگی می کنند به مبارزه با یک روز دیگر.”
—اوان گریر مبارزه برای آینده

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) به خبرنگاران گفت: اواخر روز چهارشنبه که رهبری تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده تصمیم گیری در مورد زمانی که اگر تا کنون آنها را تا سنا تصویب لایحه دوباره به عنوان گروه های آزادی های مدنی مردم خواست تا برای حفظ تماس با نمایندگان خود. خانه برنامه ریزی شده است به reconvene شنبه صبح.

“این به این معنا نیست این است که بیش از. این فقط بدان معنی است که ما زندگی می کنند به مبارزه با یک روز دیگر” گفت: Evan گریر معاون مبارزه برای آینده است که خواستار دائمی انقضای FBI نظارت مقامات که این لایحه خواهد reauthorize. “خانه خواهد reconvene فردا و رهبری خواهد بود سخت مشغول به کار در پشت صحنه به اعتصاب برخی از ناقص پشت اتاق معامله کنید و سعی کنید از این طریق. ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد. نگه داشتن فشار است.”

در یک طبقه سخنرانی بعد از ظهر چهارشنبه قبل از رای گیری به تعویق افتاد, مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) نشان داد که او را به ادامه کار به تصویب برخی از نسخه های از ایالات متحده آمریکا آزادی عمل با عبور نمود و حتی در میان قبر هشدار در مورد این لایحه را فقدان آزادی های مدنی حمایت.

“با هوش بیل با یک FISA لایحه هیچ کس تا کنون واقعا که خوشحال گفت:” پلوسی. “شما همیشه می خواهید بیشتر یا کمتر به عنوان مورد ممکن است… در همه فروتنی ما باید به یک لایحه است. اگر ما یک لایحه و سپس ما آزادی ما آزادی های مدنی کمتر محافظت شده است.”

پشتیبانی برای جاسوسی قانون سقوط به سرعت در حال در روز چهارشنبه پس از تشکر. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) رئیس خانه هوش کمیته های چهارم یک سیراب به پایین تفسیر اصلاحیه که ظاهرا با هدف محافظت از مردم در ایالات متحده از FBI نظارت خود را در اینترنت ثبت بدون حکم.

حریم خصوصی گروه صریحتر هشدار داد در برابر تکان دادن از طریق مجلس سنا-تصویب لایحه بدون قوی آزادی های مدنی حمایت یک موقعیت پیشرو قانونگذاران به زودی تکرار—خصوصی این لایحه را به چشم انداز.

“ما ابراز نگرانی کردند که این قانون نه محافظت از مردم در ایالات متحده از ضمانت نظارت به خصوص فعالیت های آنلاین خود از جمله مرور وب و اینترنت جستجو” مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal (D-شستشو.) و علامت Pocan (D-Wis.) شرکت صندلی های کنگره حزبی مترقی در بیانیه ای گفت:. “ما نمی توانیم در وجدان خوب رای قانونی که نقض آمریکایی ها حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی است.”

“ما ابراز نگرانی کردند که این قانون نه محافظت از مردم در ایالات متحده از ضمانت نظارت به خصوص فعالیت های آنلاین خود از جمله مرور وب و اینترنت جستجو.”
—مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal و علامت Pocan

“برای ما کار می کرد برای تعمیرات اساسی گسترده نظارت قدرت مجاز در بخش 215 [از Patriot Act]” گفت: Jayapal و Pocan. “وجود دارد هیچ دلیلی برای عجله از طریق چند سال مجوز است که نتواند به بحرانی اصلاحات مورد نیاز به حفاظت از آزادی های مدنی آمریکا ،

با ترقی خواهان پوشش در برابر این لایحه خانه دموکراتیک رهبری نیاز به حمایت از حزب جمهوری خواه برای تصویب نهایی—اما ایران با اعضای سرعت پیچ و مهره ای پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز نارضایتی خود را با این قانون در توییتر و تهدید سریع وتو. خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) خواسته Hoyer این لایحه را به جلو و شلاق دموکرات برای رای دادن ندارد.

Sean Vitka ارشد سیاست مشاور در تقاضا پیشرفت در بیانیه ای گفت: اواخر روز چهارشنبه که این لایحه را شکست ناشی از خانه دموکراتیک رهبری امتناع اجازه می دهد تا یک رای دو حزبی حریم خصوصی متمم نوشته شده توسط سنسور. Ron Wyden (D-سنگ.) و استیو Daines (R-Mont.), که شکست خورده با یک رای در سنا در اوایل این ماه.

“سخنران پلوسی و رئیس شیف انجام داده اند همه چیز را در قدرت خود را برای احیای قانون پاتریوت به جز حمایت مدنی-آزادی اصلاحات است که حمایت هر دو حزب و کار کرده اند برای مهار دادستان کل بر و اف بی آی” گفت: Vitka. “تا به حال آنها عمل در ایمان خوب است بیش از این ماه گذشته و اجازه خانه به کار آن خواهد شد و در نظر طرفدار آزادی های مدنی اصلاحات این لایحه خواهد بود قانون زمین امروز.”

“حفظ آزادی از مردم در ایالات متحده نیاز به هوشیار نظارت و سخت حریم خصوصی پادمان” Vitka اضافه شده است. “همچنین نیاز به صداقت و شفافیت است که می تواند در تامین کوتاه مدت در کاپیتول هیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net