ما باید دوباره تعریف “خط مقدم” با ارائه PPE برای همه کارگران

ما یک تیم از کارکنان مراقبت های بهداشتی داوطلبانه ما زمان و تلاش و تخصص برای کمک به ماسک برای آمریکا دستیابی به اهداف خود از ارسال FDA گواهی KN95 ماسک برای هر خط مقدم کارگر در ایالات متحده از جمله پورتوریکو. همکاران ما ارائه مستقیم مراقبت از بیمار نشده اند با توجه به حمایت های لازم برای انجام شغل خود را. ناکافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) قرار می دهد زندگی خود و زندگی بیماران در معرض خطر و تهدید فردی و بهداشت عمومی. در یک ماه و با کمک های مالی به طور متوسط $21 این تیم مردمی از داوطلبان در ماسک برای امریکا تحویل داده شده 100,000 ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

اما بهداشت عمومی بستگی به خیلی بیشتر از فقط کارکنان مراقبت های بهداشتی. برادران ما که انبار قفسه ها در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه های لازم برای حفظ سلامت عمومی به عنوان آنها ما را با مواد غذایی مغذی و داروها مورد نیاز برای زنده ماندن. رفقای ما که کار در بهداشت و حفظ همه ما سالم آنها به عنوان پاک بیمارستان ها خیابان ها و فروشگاه ها و دیگر امکانات. برادران و خواهران ما در حمل و نقل—رانندگی اتوبوس و کامیون عامل مترو و مدیریت بزرگراه ها—آیا انتقادی به پارچه از سلامت عمومی است. قهرمانان ما در امنیت عمومی ما افسران پلیس و آتش نشانی و امداد و نجات تیم های شایسته به محافظت آنها از ما محافظت می کند.

“هیچ یک از ما می تواند سالم و بدون کمک از میلیون ها نفر از کارگران است.”

هر یک از این کارگران قرار می دهد زندگی خود را در خط در طول این بیماری همه گیر. هر خط مقدم کارگر نیاز به ماسک و دیگر PPE برای محافظت از خود و خانواده و جوامع آنها خدمت می کنند.

با وجود اینکه دارای برچسب “ضروری” این کارگران در حال درمان هستند مصرفی. با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری کارگران 10 بسته بندی گوشت می آمد کارگران و 3 پردازش مواد غذایی کارگران درگذشت COVID-19 و حداقل 6,500 کارگران هر دو آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و یا از دست رفته کار می کنند در حالی که خود quarantining و انتظار برای نتایج آزمون.

با اینحال مغلوب ساختن پیشی جستن است مجبور به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به باز بماند بدون هیچ اشاره ای از چه PPE کارگران را دریافت کنید در حالی که در این کار است. برای اضافه کردن توهین به جراحت او سفارش گیاهان برای باز بماند و با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند—همان قانون است که او تردید به استناد به سطح شیب دار بالا تولید هواکش و PPE!

حداقل 41 فروشگاه خواروبار کارگران درگذشت coronavirus در اوایل مارس و در عین حال این کشور بزرگترین زنجیره مواد غذایی مانند خارج شده و Kroger گفته دلسرد کارکنان خود را از پوشیدن ماسک یا هیچ یک ارائه شد. در حالی که برخی از مواد غذایی فروشگاه زنجیره ای هستند و ظاهرا در حال حاضر ارائه ماسک برای برخی از کارکنان خود را معلوم نیست به چه کیفیت و کمیت این ماسک هستند. وجود 3 میلیون فروشگاه خواروبار کارگران در سراسر امریکا که نقش حیاتی در تغذیه و حفاظت باید از COVID-19 با PPE و سیاست هایی که حفاظت از سلامت و ایمنی است.

حداقل 94 کارگران حمل و نقل که در حال حاضر مرده به دلیل coronavirus. در سخت ترین آمار شهر نیویورک حدود 2500 متروپولیتن حمل و نقل کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 و بیش از 4000 شده اند در قرنطینه. هر چند برخی از شهرستانها به تازگی داده شده ماسک برای رانندگان اتوبوس و مترو اپراتور مکانیک و ما باید جامع تر سیاست محل کار در سراسر کشور و قابل عرضه زنجیره ای از PPE به تضمین حفاظت در طول این بیماری همه گیر.

خطرناک محیط های کار را تحمل توسط اکثر کارگران در حمل و نقل و بهداشت و مواد غذایی زنجیره تامین باید گسترده بهداشت عمومی عواقب. در طول این همه گیر ما آموخته رمان کروناویروس که باعث نامتناسب مقدار از درد و رنج و مرگ و میر در میان, سیاه, Latinx و جوامع بومی. کمتر از یک پنجم کارگران سیاه پوست و کمتر از یک در شش Latinx کارگران از خانه کار می کنند. از رنگ جوامع در حال انجام کار ضروری است اما در حال محافظت در کار است.

وجود دارد هیچ چیز در مورد زیست شناسی ویروس و نه زیست شناسی افراد از رنگ است که می تواند توضیح دهد که بی عدالتی از این بیماری همه گیر. در عوض ما باید به مقابله با این واقعیت است که مردم از رنگ باید زحمت کشیده خطرناک در محیط کار برای پرداخت هزینه کم و ناکافی مزایای برای چند دهه. مردم از رنگ را تا 59 درصد در امریکا بیمه. ما سیستم مراقبت های بهداشتی با استفاده از طیف وسیعی از موانع مالی و اداری مانع به جیره مراقبت با توجه به کسی که مستحق یا سزاوار. به عنوان یک نتیجه مردم از رنگ رنج می برند بیش از حد سطح از شرایط مانند آسم و دیابت و فشار خون بالا و سرطان است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Coronavirus است نه کشتار بیشتر مردم از رنگ هستند زیرا بخت برگشته. به این دلیل است که ما در محیط های کار و سیستم مراقبت های بهداشتی شده اند مزمن ناعادلانه.

پردازش مواد غذایی کارگران فروشگاه خواروبار کارگران تحویل کامیون رانندگان مترو اپراتورها و بسیاری از بسیاری دیگر همه بخشی از بهداشت عمومی پارچه. هیچ یک از ما می تواند سالم و بدون کمک از میلیون ها نفر از کارگران است.

مناسب PPE است فقط یک نقطه شروع است. ما باید به ارزش کارگران برای بیش از کار خود را. هر یک از آنها دارای خانواده و دوستان است که گرامی داشتن آنها را به عنوان افراد شایسته عشق و زندگی به پتانسیل کامل خود را. دستمزد زندگی می کنند, پرداخت, sick leave, ایمنی محل کار مرخصی با حقوق بازنشستگی و حق داشتن اتحادیه در میان بسیاری از سیاست ها و dignities ما باید تضمین هر کارگر در سراسر کشور است. اما برای اینکه که نجابت یک واقعیت کارگران باید اول زنده ماندن این بیماری همه گیر. پس چگونه در مورد ما برخی از لعنت ماسک?

“کروناویروس است نه کشتار بیشتر مردم از رنگ هستند زیرا بخت برگشته. به این دلیل است که ما در محیط های کار و سیستم مراقبت های بهداشتی شده اند مزمن ناعادلانه است.”

در ماسک برای امریکا, ما خواستار هر دولتی و خصوصی کارفرما ارائه کارگران خود را با ماسک و PPE است که با بالاترین استانداردهای ایمنی و علم است. تماس با ما و بر ما اعضای کنگره برای ارتقاء استانداردهای OSHA برای همه کارگران برای دریافت مطلوب PPE.

هیچ یک از آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد آسان است. اما اگر یک گروه کوچک از مزد داوطلبان می تواند به افزایش بیش از $200,000 در کمتر از یک ماه از روزمره مردم و نزدیک به 100,000 ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی پس از آن ما می دانیم که سیاستمداران و شرکت های بزرگ با قدرت فوق العاده ای و منابع فراوان می تواند گام و ارائه حمایت معنی دار برای هر کارگر در طول مدت این بیماری همه گیر.

ما بهداشت عمومی نمی تواند زنده ماندن در حسن نیت. در حال حاضر زمان برای اراده.

صمیمانه

Sanjeev K. Sriram, MD, MPH, مشاور ارشد امنیت اجتماعی کار می کند
باب مطلوب
کریستین سمور یا راسو
Edgardo میراندا-Rodriguez
Saira رائو
Nylah برتون
ریچارد Bruno, MD, MPH
اشعیا A. کوکران MD-فوری رئیس جمهور گذشته, American Medical Student Association
MarkAlain Dery انجام MPH
کریستی M. Fogle, MMS, PA-C
Yolandra, Hancock, MD, MPH
مایکل هرناندز, MD
پت کین RN
جاستین Lowenthal, MD-PhD نامزد پزشکان برای امریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de